Усаченко: «Не можна зупинятися на досягнутому»

Усаченко: «Не можна зупинятися на досягнутому»

Голова Київської обласної організації Єдиного Центру Лариса Усаченко прокоментувала виконання Київською областю бюджету на 125%.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

2010-10-20 17:32:00

Усаченко: Ми йдемо у владу, щоб будувати якісну державу

"Ми будемо поступово, але наполегливо перетворювати нашу країну у якісну державу. В державу, в якій найважливішої цінністю буде життя і добробут людини" - про це наголосила Голова Київської обласної організації Єдиний Центр Лариса Усаченко.


Це буде відбуватися всюди, а не тільки у столиці, як це відбувається весь період незалежності. Це тільки в Росії існує поділ на Москву та іншу територію. У наших найближчих європейських сусідів рівень життя у маленькому містечку відрізняється від столичного здебільшого кількістю театрів та ресторанів з музеями. Все інше – практично не відрізняється. Тому нашим завданням є вирівняти рівень життя в столиці і за її межами, щоб наша молодь не шукала кращого життя у Києві, а жила і працювала там, де народилася.


Добре зрозуміло, що сільске життя значно відрізняється від міського за рахунок того, що величезне значення для врожаю

мають погодні умови. Проблеми з природними чинниками виникають абсолютно непередбачувано: сильні морози, спека,

посуха. Все це в першу чергу відображається на врожаях, а це означає, що і на долі сільгоспвиробника. Але добрі господарі

мають бути готові до всіх можливих примх природи. І наша команда сподівається, що ми будемо такими розумними

господарями на своїй землі, бо в нас для цього достатньо знань і досвіду," - пообіцяла  Голова Київської обласної організації

Єдиний Центр Лариса Усаченко.
 

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"