Усаченко: «Не можна зупинятися на досягнутому»

Усаченко: «Не можна зупинятися на досягнутому»

Голова Київської обласної організації Єдиного Центру Лариса Усаченко прокоментувала виконання Київською областю бюджету на 125%.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Лариса Усаченко:
2010-07-01 18:07:00

Лариса Усаченко: "День Перемоги - це свято єдності, коли кожна людина має можливість відчути повноту своїх родинних зв'язків..."

В якийсь момент святкування в с. Лісники Дня Перемоги ми помітили біля пам'ятника Солдату депутата Верховної Ради України, голову Київської обласної парторганізації Єдиний Центр Л.М. Усаченко з квітами. Користуючись нагодою, привітали Ларису Михайлівну зі святом і взяли коротеньке інтерв'ю:

- Хочу в свою чергу і вас, і всіх мешканців краю привітати з 65-ою річницею Перемоги. Наша славетна українська земля, яка є центром Європи завжди славилася прекрасними воїнами - мужніми чоловіками і жінками. Дякуючи її подвигу, ми живемо. День Перемоги - це благословенне свято єдності, коли кожна людина має можливість відчути повноту своїх родинних зв'язків... Солдати-Герої - це члени нашої родини, бо у тій страшній війні вони за нас, за наше майбутнє не жалкували своєї крові і своїх життів. Всі Герої - відомі і невідомі - це і є родина кожного з нас. Вічна їм пам'ять і низький уклін!

... Ми щойно приїхали у село з Хрещатика - і знову занурилися у цю спільну атмосферу єдності і любові - ті ж сльози радості, прапори, кульки, щирі усмішки і що характерно - в непростий для країни час - в серцях людей живе вічна пам'ять, яка нас всіх зближає. І дійсно, якщо ми пам'ятатимемо про славне минуле - то матимемо й прекрасне майбутнє. Для мене в цьому святі сконцентрована правда про життя, про те, що було, що є, і що станеться. Ось зі мною поруч мої дітки - син служить у зовнішній розвідці, захищає мирне небо над головою, а дівчинка - малює сонце, птахів, квіти - подумки бачить завтрашній чудовий день... Ось ці потужні зв'язки, що міцно переплітають події травня 1945-го і травня 2010 і є втіленою конкретною моєю мрією і прагненням наступних днів їх життя під мирним небом. І такі мріє має кожний батько і кожна матір…

…Я прошу, щоб Господь благословив всіх нас і цю чудову лісниківську землю за волю людей, які тут живуть, за їх намагання жити по честі і справедливості. І саме такому нас вчить свято Перемоги. Наші батьки, діди і прадіди, наші матері, бабусі і прабабусі перемогли тоді для того, щоб ми після них перемагали кожного дня – перемагали себе і допомагали ближньому, який можливо в чому зупинився, бо не бачить перспективи завтрашнього дня. А маючи ноги, руки, таланти – ми повинні йти вперед, жити і бути разом і здійснювати спільну мету розвитку і села, і країни. Це нам і заповідали наші рідні, близькі – Солдати Перемоги! І ми народили дітей, щоб тривало життя, щоб вони мали шанс бути людьми, продовжувати справу Героїв. Ми справжні українці, які маємо храм в душі, цінуємо землю, одне одного від свого народження і до кінця життя і повинні передати своїм дітям святий заповіт пам’яті. Я дякую Лісниківському сільському голові Ользі Іванівні Сагач, яка робить велику справу – об’єднує людей – і вона сьогодні створила це свято душі. Вдячна їй за запрошення, дякую людям, які зібралися разом, аби засвідчити про свої цінності...

Голос громад Київщини, №17-18 (84-85), 18 травня 2010 р.

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"