Усаченко: «Не можна зупинятися на досягнутому»

Усаченко: «Не можна зупинятися на досягнутому»

Голова Київської обласної організації Єдиного Центру Лариса Усаченко прокоментувала виконання Київською областю бюджету на 125%.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Фан-Сіті у Фурсах? Буде зроблено!
2010-05-27 13:20:00

Фан-Сіті у Фурсах? Буде зроблено!

Фан-сіті – навколофутбольна субкультура, народжена в продвинутому Заході й наразі асимільована в усьому світі.

В тому числі й Україні: в Києві, Харькові, Донецьку, Львові, Сімферополі та… Фурсах, мальовничому селі на Білоцерківщині, де по-справжньому люблять футбол, пиво та веселі галасливі компанії. Справді, чим ми гірші за людей? Не гірші, навпаки, - щиро вважають корінні фурсяни.

Суть фан-сітівського руху проста, наче обгортка господарського мила: гуртом споглядати спортивні видовища на великому – превеликому екрані, співпереживати, вболівати за улюблену команду, плакати від горя та щастя й відчувати себе частиною великого цілого, спорідненою спільнотою, єдиним організмом, що вдихає та видихає одночасно, в унісон, незважаючи на вік, стать, національність, сексуальну  та політичну орієнтацію.

Для «Фурси фан-сіті» організатори обрали приміщення місцевого будинку культури, де заздалегідь було встановлено широкий екран та відповідну технічну апаратуру. До речі, про організаторів: ініціатива належить Білоцерківській районній федерації футболу й сільській владі, всебічно підтримана рекламною агенцією «4 x 4». Серед гостей резонансної новації засвітилися депутат міської ради Анатолій Квочко, один з очільників районного спорту Віктор Троценко, голова правління федерації футболу Білоцерківщини Геннадій Прищепчук, відомий композитор та продюсер Олександр Ягольник, естрадна співачка Настя Демида, голова рекламної агенції «4 x 4» Сергій Істомін і начальник паломницького відділу Білоцерківської єпархії протоієрей Максим Волинець.

«Фурси фан – сіті» розпочав свою діяльність 25 травня 2010 року перед товариською зустріччю з футболу між збірними командами України та Литви, продовжить 29 травня львівського двобою між українцями та румунами, а запрацює на повну потужність з 11 червня по 11 липня, на весь термін Чемпіонату світу з футболу – 2010 в Південній Африці. Крім того, фурсяни та приїжджі гості матимуть змогу вдосталь наслухатись концертів, побавитися різноманітними іграми та, нарешті, наспіватися в карооке до наступного Мундіалю. Що ж, Фурси, як завжди, попереду всієї планети. В усякому разі, про «Білу Церкву фан-сіті – 2010» я поки що не чув. Доведеться навідуватись у Фурси.

Олександр Виговський, газета «Копейка» № 32 (702) від 27.05.2010 р.

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"