Усаченко: «Не можна зупинятися на досягнутому»

Усаченко: «Не можна зупинятися на досягнутому»

Голова Київської обласної організації Єдиного Центру Лариса Усаченко прокоментувала виконання Київською областю бюджету на 125%.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

«Як у Європі» починається з прибирання
2010-04-12 14:09:00

«Як у Європі» починається з прибирання

Прийшла весна, на вулицях розтанув сніг і вздовж доріг потекли перші прохолодні струмочки, омиваючи веселим дзюрчанням пробуджену землю. Проте, крім новоявленої матінки – землиці, весна по ходу оголила відразні осередки старого прілого сміття, що брудними гнійними ранами густо вкрили родюче тіло Білої Церкви.

Звичайно, всі нормальні люди в передпасхальні дні сумлінно прибрали власні ділянки, навели лоск і більш-менш облаштували підзвітні частки міського обличчя. А як бути з тими місцями, на які не поширюється персональна відповідальність конкретних осіб? Два варіанти: ніяк, або просто взятися і прибрати безвідповідально, не через обов`язок – заради самої чистоти, бо жити в смітті європейській людині не достойно, неправильно і неприродно.

Саме за другим сценарієм вчинили добродії, про яких ми повідаємо вам у цьому матеріалі. Та ви їх і самі знаєте: депутат міської ради, голова Білоцерківської районної організації Єдиний Центр Анатолій Олександрович Клочко та голова правління ГО «Районної федерації футболу» Геннадій Іванович Прищепчук, які разом з однодумцями і кількома мешканцями мікрорайонну Піщаний взялися вигребти «Авдієві конюшні» на радість усім грецьким богам і більшої частини білоцерківського загалу. Менша частина, яка й влаштувала справжній смердючий смітник у мальовничій посадці за житловими будинками, місці традиційного вранішнього кросу та вихідних пікніків, думаю, також у претензіях не залишиться. Ми ж, зі свого боку, причепилися до вище названих фігурантів з банальними газетярськими проханнями: розкажіть та розкажіть, що рухає вами у вибраному напрямку. І ось як воно в нас вийшло в підсумку.

- Пане Клочко, давайте розпочнемо з Вас. На Вашу думку, «Як у Європі» починається з прибирання?

- Навіть ще раніше…. З людей, які втомилися слухати, як усі навколо базікають про Європу, не докладаючи жодних зусиль, жодних намагань до омріяної якості життя. Слава Богу, в суспільстві вже з`явився прошарок людей, готових зробити щось конкретне, значиме, наочне, аби наблизити Україну до традиційної європейської культури. І не потрібно долати непереборних перешкод, просто потрібно не бути інфантильними, не жити дорослими дітьми, які смітять там, де їдять, якщо цього ніхто не бачить; не прибирають за собою розкидані іграшки, бо для цього існує доросла мамка; живуть за смішними дитячим прислів’ям: “Моя хата скраю, нічого не знаю», по вухах в смітті та негараздах, наївно мріючи, що колись Європа завітає і до нас. Та не завітає, бо комфорт і порядок здобуваються зусиллями, власними руками, а не привносяться кимсь із-за «бугра». Саме тому ми з однодумцями вирішили сьогодні, в передпасхальний Чистий четвер, розпочати очисну акцію, прибрати хоча б частину цього рукотворного лісу і закликати всіх мешканців масиву Піщаний вийти всім разом 17 квітня 2010 року на суботник, аби спільними зусиллями зробити цю лісосмугу по-справжньому європейським передмістям. До того ж хочу зауважити, що на території колишнього табору (в дальній частині посадки) існує дуже приваблива місцина для облаштування там повноцінного футбольного поля. Таким чином, однією акцією ми, що називається, вб`ємо двох зайців: зробимо довкілля як у Європі і облаштуємо важливий об`єкт для підростаючого покоління та спортсменів-аматорів.

У цей момент до розмови долучився голова правління ГО «Районної федерації футболу» пан Прищепчук:

- Ми давно працюємо за цією схемою: знаходимо активних небайдужих людей, які готові власними силами і коштами реально, підкреслюю, реально, а не словах, робити в місті та Білоцерківському районі добрі, суспільно значимі справи – без помпи, галасу й кричущого самопіару. Оце і є те, що в культурній Європі називається суспільно-громадською активністю, яка, врешті-решт, обов`язково виведе нас на європейські рівні в усіх існуючих напрямках життєдіяльності.

Думаю, ніхто з читачів не проти «європейських рівнів»? Та й зайве (до речі, зовсім не зайве) футбольне поле нікому не завадить, особливо дітям і таким як я, футболістам-аматорам передпенсійного віку. Але для порядку ще раз нагадую дату наступного генерального прибирання під командуванням офіцера у відставці, депутата міськради, справжнього полковника пана Клочка. Отже, помітьте хрестиком у календарі 17 квітня і поставте в кінці знак оклику!


Олександр Виговський, газета «Копейка», 08.04.2010 р. 

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"