Усаченко: «Не можна зупинятися на досягнутому»

Усаченко: «Не можна зупинятися на досягнутому»

Голова Київської обласної організації Єдиного Центру Лариса Усаченко прокоментувала виконання Київською областю бюджету на 125%.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

«Чудо творить Миколай» на Київщині
2010-01-11 10:11:00

«Чудо творить Миколай» на Київщині

За хорошу поведінку протягом року дітвора знаходить під подушкою омріяний подарунок від Святого Миколая. У такі дні діти особливо гостро потребують батьківської турботи, тому Єдиний Центр з ініціативи лідера партії Віктора Балоги реалізував по всій Україні проект «Чудо творить Миколай» і привітав малят, позбавлених родинного тепла.

Голова Київської обласної організації Єдиного Центру Лариса Усаченко з командою завітали до віддалених дитячих будинків, інтернатів та багатодітних сімей Київської області. Єдиноцентристи допомагали власними силами: заклади отримали столові сервізи, солодкі подарунки, одяг, взуття, іграшки, побутову техніку та інші необхідні для повсякдення речі.

Команда Єдиного Центру переконалася, наскільки важливо у скрутний час відвідати інтернат «Пролісок», розташований за 140 км від столиці, неподалік Чорнобиля. Для постраждалих та уражених дітей така подія виявилася надзвичайною і дуже бажаною. Побачивши, яке велике значення для цих малят мають подарунки та як сяють очі дітей, які вірять у казку, Єдиний Центр вирішив взяти шефство над дитячим будинком і надалі допомагати його вихованцям.

З іншої сторони Київщини, у глибинці під Чернігівською областю, приймали поздоровлення від єдиноцентристів діти Згурівської школи-інтернат. Малята отримали теплі шапочки, солодощі, фрукти, та найбільше вони зраділи новому плазмовому телевізору з DVD-програвачем, тепер діти зможуть подивитися улюблені кіно та мультики.

На цих зустрічах часто піднімали питання: кого підтримувати за такі подарунки та увагу? Відповідь була одна і конкретна – обирати треба територіального лідера. А Єдиний Центр надає допомогу, бо є народною опорою.

З усієї Київщини територіальні організації Єдиного Центру вітали дітей зі святом. Усі малята залишились задоволеними, вони подякували Святому Миколаю та запросили навідатися наступного року. А колективи закладів висловили щирі слова подяки лідеру партії Віктору Балозі та його команді за турботу і конкретну адресну допомогу, що вони здійснюють не заради популізму, а заради добра.
 

Київська правда, №141 (22487)

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"