Усаченко: «Не можна зупинятися на досягнутому»

Усаченко: «Не можна зупинятися на досягнутому»

Голова Київської обласної організації Єдиного Центру Лариса Усаченко прокоментувала виконання Київською областю бюджету на 125%.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Шовгун: Питання, що стосується зняття депутатської недоторканості лишається на рівні розмов та передвиборчих обіцянок
2009-10-16 11:19:00

Шовгун: Питання, що стосується зняття депутатської недоторканості лишається на рівні розмов та передвиборчих обіцянок

Голова Васильківської міської організації Єдиного Центру Марина Шовгун стурбована ситуацією, що склалася навколо питання про зняття депутатської недоторканості.

   «Депутатська недоторканість… Про неї дуже часто говорять в Україні, особливо напередодні чергових виборів. Світова практика показує, що депутатська недоторканість практикується майже у всіх країнах, але має свої особливості, - каже голова Васильківської міської організації Єдиного Центру Марина Шовгун. - В деяких країнах депутати мають статус недоторканості лише під час парламентських сесій, в інших - на термін сесії плюс 40 днів до її початку і після її закінчення.
Існують держави, в яких депутат може бути затриманий, якщо його упіймають на місці скоєння злочину і т.д. – зазначає Марина Шовгун.
   «Завдяки депутатський недоторканості наші народні обранці не несуть відповідальності перед законом. Наш політикум дуже часто веде мову про зняття депутатської недоторканості, але це залишається лише на рівні розмов та передвиборних обіцянок, - стверджує Марина Шовгун. -
   На мою думку, неспроможність і небажання народних обранців зняти з себе недоторканість веде країну у прірву. Можливо варто було б хоча б обмежити депутатську недоторканість принаймні до рівня більшості Європейських країн. Якщо цього не станеться, то народними обранцями , в більшості, знову стануть люди, яким байдужа доля українського народу.  А це означає,що ми знову будемо мати такі вкрай неприємні наслідки як вбивство В.Олійника на Кіровоградщині та скандал навколо «Артека», що непокоїть кожного громадянина. Як і кожна мати, я дуже стурбована долею наших дітей, адже діти – наше майбутнє. Вони мають зростати у країні, де поважають права і свободи людини і відповідають за свої вчинки, незалежно від того, чи є у людини посвідчення депутата, чи немає», - кажу голова Васильківської міської організації Єдиного Центру Марина Шовгун.
 

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"