Усаченко: «Не можна зупинятися на досягнутому»

Усаченко: «Не можна зупинятися на досягнутому»

Голова Київської обласної організації Єдиного Центру Лариса Усаченко прокоментувала виконання Київською областю бюджету на 125%.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Свято рідної землі
2009-09-25 15:28:00

Свято рідної землі

19 вересня 2009 року в Баришівці традиційно відзначили День району, день партизанської слави та 66-у річницю визволення Баришівщини від фашистських загарбників.

   Завітали на свято гості – делегація з м. Пуллах (Німеччина), м. Мар’їна Горка  (Бєларусь), м. Теплогорськ (Донбас, Україна), радник-посланник посольства Республіки Казахстан в Україні та Республіці Молдова К.Кульмагамбетов.
Гості відвідали літературно-художній музей Т.Г.Шевченка, поклали квіти до погруддя поета, до погрудь Героїв та Вічного вогню на Меморіалі слави.
   Основне дійство проходило на території спортивного комплексу «Прогрес», куди завітали представники усіх сіл району і не з порожніми руками. Калейдоскоп вишивок, квітів, українських напоїв і наїдків. Особливо вирізнялась з цієї маси української гостинності виставка жителів  с. Хмельовик, яку оформили учасники фольклорного колективу «Берегиня» - члени Баришівської районної організації Єдиний Центр на чолі з Валентиною Громовою, однією з найактивніших членів Єдиного Центру у Баришівському районі.
   А потім був святковий концерт силами власних художніх колективів – народного аматорського ансамблю народних танців «Пролісок», народного хору «Жайвір», зразкового дитячого ансамблю танців «Дивоцвіт» та численних вокалістів Баришівського району.
Другого дня, 20 вересня, аматори із с. Яблуневе, с. Веселинівка,               с. Лук’янівка, с. Коржі продемонстрували гостям свята обряд українського сватання та весілля в реальних умовах – старій хаті-мазанці і за прадавнім звичаєм всіх гостей пригостили борщем, варениками і салом.

Л.О.Паливода

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"