Усаченко: «Не можна зупинятися на досягнутому»

Усаченко: «Не можна зупинятися на досягнутому»

Голова Київської обласної організації Єдиного Центру Лариса Усаченко прокоментувала виконання Київською областю бюджету на 125%.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Таланти твої, Славутич!
2009-08-31 09:24:00

Таланти твої, Славутич!

29 серпня в Палаці дитячої та юнацької творчості відбулася презентація диску Сергія Рабчевського під назвою «Консервація». Сергій є членом Славутицької міської організації Єдиний Центр, членом «молодіжного крила», впливовим молодіжним лідером міста Славутич. На цьому заході зібралися друзі та шанувальники Сергія, який здивував їх насиченістю творчої програми вечора.

   Взагалі для Славутича організувати та провести на високому рівні таких захід це велика рідкість. Здається такого ще ніколи не було. Після презентації я мав нагоду поспілкуватись з Сергієм Рабчевським і задати йому кілька питань:
- Чому саме слово«консервація» використовується у назві вашого диску?
- Я часто співаю багато різних пісень у компаніях, вечірках на вулиці, у парку тощо. Зазвичай є такі пісні котрі мої друзі просять заспівати частіше ніж інші і тому я вирішив зробити їм такий подарунок, і записати диск своїх улюбленних пісень. Тим самим я їх начебто законсервував, тому цей творчий проект так і називається «Консервація Сергія Рабчевського».
- Скільки часу було витрачено на створення цього диску та за які кошти?
- На запис я витратив 9 місяців, тому можна сказати що я цей диск народив (сміється). А якщо серьйозно, то так багато часу було витрачено лише тому що саме цього вільного часу мені постійно не вистачає. Якби було більше вільного часу то записав би швидше. А всі витрати на запис у студії та тиражування дисків я здійснював за власні кошти.
- Як на вашу думку пройшов цей творчий вечір?
- Цей вечір я спланував провести в форматі такої собі пародії на офіційній презентації відомих артистів, тому він і проходив дещо в гумористичному настрої. Це була невеличка рольова гра в якій всі присутні грали поважних гостей, а я зірку шоу-бізнесу, тому на цьому вечорі було багато чого імпровізованого. На вході стояв охоронець а в середині були офіціанти, адміністратор та журналісти. Ми настільки захопилися цією грою, що навіть зробили прес-конференцію, фото сесію та аукціон з продажу мого компакт-диску із підписом. В результаті організатори і гості були дуже задоволені від цього дійства і всього вечора.  Я дякую всім хто був присутній. І особливо хочу подякувати всім тим хто допомогав мені організувати та провести презентацію.
- Який тираж “Консервації” та чи збираєтесь ви його продавати?
- Звісно це не комерційних проект. Я не маю бажання його продавати. Тому я його лише дарую друзям, родичам та знайомим. Хоча в найближчому майбутньому я мрію випустити комерційну версію.
- Де ви записували пісні та хто дизайнер чудової обкладинки диску
- Всі пісні я записував в Славутичі, на студії “PRO100.RECORDS” у Сергія Єршова. Хочу йому щиро подякувати за гарну роботу. А обкладинку мені робив мій арт-директор Іван Ніколайчук (теж члени славутичбкої міської організації Єдиний Центр). За це їм превелика подяка.
- І вам дякую за бесіду! Бажаю вам творчих успіхів та нових досягнень.
- Дякую! На все добре!
 
Ось Вам ще один зразок тієї нестримної молодіжної енергії яка при вірно направленому векторі руху дає дійсно значні результати, адже коли є чітка ціль то за для її досягнення потрібно не так вже і багато…

Решетник Сергій

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"