Усаченко: «Не можна зупинятися на досягнутому»

Усаченко: «Не можна зупинятися на досягнутому»

Голова Київської обласної організації Єдиного Центру Лариса Усаченко прокоментувала виконання Київською областю бюджету на 125%.

Персональні дані

Олег Машков

Член Президії Київської обласної організації

Біографія

Народився 20 травня 1952 року в м. Харкові в сім’ї військовослужбовця. У 1969 р. закінчив 10 класів середньої школи № 184 м. Києва (Дніпровський район). В 1974 році закінчив з відзнакою та золотою медаллю Київське вище військове авіаційне інженерне училище (КВВАІУ). Потім 3 роки проходив службу в авіаційному полку в/ч 35452 (с. Шаталово Смоленської обл., Росія) на інженерних посадах. У 1977 р. поступив в ад’юнктуру КВВАІУ. Потім проходив службу в лавах Збройних Сил України на посадах викладача, заступника начальника кафедри, начальника кафедри.
У 1986 р. захистив кандидатську, а у 1992 р. докторську дисертацію. У 1990 р. було присвоєно наукове звання доцента, а у 1993 присвоєно наукове звання професора по кафедрі обчислювальної техніки та автоматики.
У 2002р. звільнений з військової служби у запас у військовому званні полковник з посади начальника кафедри Національної академії оборони України. Маю військове звання полковник запасу. Ветеран військової служби. Стаж військової служби 33 роки.
Як викладач читав лекції у КВВАІУ, Національній академії оборони України, Національному авіаційному університеті, Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, Національній академії державного управління при Президентові України. У лютому 2003р. за конкурсом прийнятий на державну службу у Вищу атестаційну комісію України (ВАК України) на посаду заступника начальника відділу природничих наук. У лютому 2006р. був призначений за конкурсом на посаду начальника відділу природничих наук ВАК України. Державний службовець 3 категорії, має 6 ранг.
У 1995 році (АКАУ) обраний дійсним членом (академіком) Аерокосмічної Академії України, а у 2007 р. обраний академіком Міжнародної академії навігації і керування рухом (Російська Федерація) по напрямку механіка аерокосмічного польоту. Приймав участь у створенні систем керування багаторазових авіаційно-космічних систем „Енергія–Буран” та інших модифікацій. Має почесне звання „Заслужений діяч науки і техніки України” (2008 р.). „Почесний працівник космічної галузі України” (2004р), „Ветеран космічної галузі України” (2005р.). „Відмінник освіти України” (2006р.). Член редколегії 6 наукових журналів. Має більш 300 наукових праць, підготував 6 докторів та 36 кандидатів наук. Член спеціалізованих вчених рад з присудження наукового ступеня – докторів та кандидатів наук з фізико-математичного та технічного напрямку. Спортсмен-марафонець. Член президії Асоціації бігунів України.
Одружений. Має 2 дітей.

Діалогивсі