Усаченко: «Не можна зупинятися на досягнутому»

Усаченко: «Не можна зупинятися на досягнутому»

Голова Київської обласної організації Єдиного Центру Лариса Усаченко прокоментувала виконання Київською областю бюджету на 125%.

Позиція партії друкуватиДрукувати

Охорона здоров'я

Усаченко: Дитячого харчування необхідно виготовляти  з екологічно чистої сировини
2009-01-15 13:49:00

Усаченко: Дитячого харчування необхідно виготовляти з екологічно чистої сировини

«Найдорожче що є в нас - наші діти. Я, як мати, стурбована чим доводиться годувати їх. Заради здоров’я майбутньої нації ми маємо, принаймні, чітко знати як налагоджене виробництво продуктів дитячого харчування, з якої сировини вони виготовлюються», - каже Лариса Усаченко – голова Київської обласної організації Єдиного Центру.

 У Київській області  на  виконання Закону України „Про дитяче харчування”, постанови Кабінету Міністрів України від 26.06.96 №679 „Про затвердження Положення про спеціальні сировинні зони для виробництва сільськогосподарської продукції” та листа Міністерства аграрної політики України від 28.07.06 №37-140-12/11285 про надання статусу спеціальних сировинних зон для виробництва сільськогосподарської продукції, в області утворена комісія, затверджена розпорядженням голови Київської обласної держадміністрації від 21.11.06 № 947 „Про комісію з питань надання статусу спеціальних сировинних зон для виробництва сільськогосподарської продукції, призначеної для виготовлення продуктів дитячого та дієтичного харчування, сільськогосподарським підприємствам Київської області”.
 

Сільськогосподарським товаровиробникам, що отримають статус спеціальної сировинної зони, буде надана державна  фінансова підтримка у розмірі 250 гривень за 1 тонну  екологічно чистого молока власного виробництва, проданого молокопереробним підприємствам для виготовлення продуктів дитячого харчування.
 

«Такі заходи  стимулюватимуть місцевого товаровиробника  Київщини подбати про якість сировини в першу чергу. Прикрі випадки отруєнь дітей у дитячих навчальних закладах, про  які говорять  ЗМІ примушують нас повернутись до теми стандартизації продукції. Пригадаймо часи, коли на кожен вид продукції, що випускали в Україні були спеціальні ДСТУ. Частиною із них ми користуємось дотепер, частину розроблено нових, що відповідають європейським стандартам. Проте, роботи у цьому напрямі чимало. Нажаль часу у нас мало, адже  поки окремі політики  дбають про власні інтереси діти ростуть на далеко екологічно не чистих харчах», - каже Усаченко.  
 

Варто додати, що цьому питанню  у Київській області приділяється особлива увага: оорганізаційне забезпечення діяльності комісії здійснюється Головним управлінням агропромислового розвитку  Київської облдержадміністрації.

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"