Усаченко: «Не можна зупинятися на досягнутому»

Усаченко: «Не можна зупинятися на досягнутому»

Голова Київської обласної організації Єдиного Центру Лариса Усаченко прокоментувала виконання Київською областю бюджету на 125%.

Позиція партії друкуватиДрукувати

Охорона здоров'я

Усаченко: «Через спеку озера становлять небезпеку для здоров’я людей»
2010-08-04 14:49:00

Усаченко: «Через спеку озера становлять небезпеку для здоров’я людей»

Голова Київської обласної організації Єдиного Центру Лариса Усаченко переконана, що санітарно-епідеміологічна служба повинна якнайшвидше ввести заборону на купання у озерах. Причина – аномальна спека, що призводить до появи небезпечних інфекцій.

«На території Київської області є чимало озер, які люди використовують, щоб урятуватися від неймовірної спеки, яку ми відчуваємо останнім часом, – зазначила Усаченко. – Проте через постійно високі температури почала проявлятися ще одна проблема, яка в останні роки не нагадувала про себе, а саме – розповсюдження у воді небезпечних для здоров’я населення інфекцій».

«Річ у тім, що під впливом аномальної спеки вода почала цвісти, звичайно – це нормальний процес, та надзвичайно висока температура сильно його прискорила та посилила, – наголосила політик. – Кожного дня десятки людей звертаються до лікарів зі скаргами на шкірні захворювання, зафіксовані навіть випадки захворювань на лептоспіроз, що вражає печінку й нирки».

«Зважаючи на ці факти, СЕС повинна якнайшвидше відреагувати на скарги та заборонити купатися у небезпечних водоймах, – вважає Усаченко. – Поки будуть здійснювати аналіз води на наявність інфекцій, населення через необізнаність може елементарно цю інфекцію «підчепити», тому вживати заходів потрібно негайно».

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"