Усаченко: «Не можна зупинятися на досягнутому»

Усаченко: «Не можна зупинятися на досягнутому»

Голова Київської обласної організації Єдиного Центру Лариса Усаченко прокоментувала виконання Київською областю бюджету на 125%.

Позиція партії друкуватиДрукувати

Охорона здоров'я

Кількість хворих на СНІД – зростає
2010-07-12 13:39:00

Кількість хворих на СНІД – зростає

«Минулого року кількість нових випадків ВІЛ-інфекції у 2009 році в Україні зросла на 5%, – зауважила голова Київської обласної організації Єдиного Центру Лариса Усаченко, – це свідчить про відсутність нормальної профілактичної роботи серед наркоманів та несприятливі економічні умови».

«Кількість нових випадків ВІЛ-інфекції у 2009 році в Україні збільшилася на 5%, – зазначила Усаченко, – і тепер число ВІЛ-інфікованих в Україні становить близько 340 тисяч осіб, адже через тривалий інкубаційний період вірус виявити доволі складно».

«Європа очікує від нас прогресу в уповільненні розповсюдження ВІЛ, – підкреслила єдиноцентрист, – натомість, профілактична робота – у тому числі в Україні – згортається. Враховуючи євроінтеграційні прагнення нашої держави, такий розвиток подій виглядає, м’яко кажучи, нелогічно та непослідовно».

«Як і раніше, найбільша кількість захворювань спостерігається серед споживачів ін’єкційних захворювань, – наголосила Усаченко. – Ця ситуація сформувалася багато років тому і продовжує зберігатися, змінюючись у гіршу сторону. Над цим потрібно працювати, при чому, активно: необхідно активізувати соціальну рекламу, спрямовану проти ВІЛ/СНІД, проводити різноманітні інформативні заходи, словом, профілактику ніхто не відміняв, як один із дієвих методів боротьби з поширення хвороби».

«Втім, більш складною для вирішення проблемою є ситуація в країні, яка не сприяє зменшенню рівня наркоманії, – вважає політик, – поступове вирішення цього глобального питання дозволить врешті зменшити кількість захворювань до прийнятних, адекватних показників».

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"