Усаченко: «Не можна зупинятися на досягнутому»

Усаченко: «Не можна зупинятися на досягнутому»

Голова Київської обласної організації Єдиного Центру Лариса Усаченко прокоментувала виконання Київською областю бюджету на 125%.

Позиція партії друкуватиДрукувати

Охорона здоров'я

Усаченко: «Через високі температури потрібно бути максимально обережними»
2010-06-14 15:27:00

Усаченко: «Через високі температури потрібно бути максимально обережними»

Голова Київської обласної організації Єдиного Центру Лариса Усаченко закликала мешканців столиці та Київщини бути особливо обережними, адже в останні дні температура повітря була найвищою за останні 64 роки.

«Днями було побито температурний рекорд 64-річної давнини, він склав 34 градуси за Цельсієм, – зазначила Усаченко. – В таких умовах потрібно бути вкрай обережними, щоб без особливої потреби не наражати на небезпеку себе та своїх близьких. Для цього достатньо дотримуватися кількох простих правил».

«По-перше, якщо є можливість, потрібно не виходити на сонце без крайньої потреби, – наголосила єдиноцентрист, – обов’язково потрібно користуватися головними уборами або парасолями. Бажано з 11:00 до 16:00 не виходити на вулицю, адже в цей час температура повітря максимально висока за добу. Може допомогти перебороти спеку і дотримання правил харчування: вдень потрібно мінімізувати прийом жирних страв (краще – взагалі відмовитися), пити мінеральну воду та зовсім не вживати алкоголь».

«Рятувальники в ці дні мають бути у стані готовності, адже, як показує практика, незважаючи на рекомендації та попередження лікарів, все одно трапляються нещасні випадки, – підкреслила Усаченко. – Крім того, через різке зростання температури люди із серцево-судинними хворобами можуть відчувати головну біль, слабкість та порушення сну. У випадку таких симптомів покращити самопочуття допоможуть трав’яні чаї».

«Не варто забувати і про правила поводження з електротехнікою, – зауважила політик. – У такі спекотні дні люди максимально використовують кондиціонери та вентилятори, та у багатьох населених пунктах Київщини мережі просто не розраховані на таку напругу, тому можуть бути відключення або проблеми із проводкою. Будьте уважні та обережні і перемогти будь-яку спеку не складе особливих труднощів».

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"