Усаченко: «Не можна зупинятися на досягнутому»

Усаченко: «Не можна зупинятися на досягнутому»

Голова Київської обласної організації Єдиного Центру Лариса Усаченко прокоментувала виконання Київською областю бюджету на 125%.

Позиція партії друкуватиДрукувати

Охорона здоров'я

80% пляжів не готові до купання
2010-06-04 17:43:00

80% пляжів не готові до купання

Голова Київської обласної організації Єдиного Центру Лариса Усаченко закликала громадян бути особливо обережними під час відпочинку біля води, адже за результатами останніх перевірок близько 80% не готові і тому можуть становити небезпеку.

«Більшість пляжів вже розпочали свою роботу, проте до теперішнього часу залишаються невирішеними питання, які суттєво впливають на безпеку людей, – зауважила Лариса Усаченко. – Так, насамперед відсутнє відповідне розпорядження із переліком зон відпочинку біля води, на яких дозволено перебувати під час оздоровчого сезону, також відсутній перелік водних об’єктів, не рекомендованих для купання».

«У приватних зонах відпочинку не створені рятувальні пости, – зазначила політик, – незважаючи на вимоги правил охорони життя людей на водних об’єктах. Питання щодо радіофікації зон відпочинку на більшості пляжів не вирішене».

«Також варто звернути увагу на швидкість течії, вірніше – на попереджувальні знаки, що мають інформувати відпочиваючих про можливу небезпеку, – наголосила Усаченко. – Крім того, на водоймах всіх без винятку пляжів не визначені окремі зони для катання на човнах і катерах, занять водними видами спорту. Минулого року було зафіксовано ряд випадків наїзду на людей, висновки не зроблено».

«Минулого року під час відпочинку на воді у столиці загинули 62 людини, цього року протягом травня вода забрала життя вже семи чоловік, – підкреслила єдиноцентрист, – Найголовніший засіб безпеки – здоровий глузд. Користуючись ним можна попередити фактично будь-який нещасний випадок».

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"