Усаченко: «Не можна зупинятися на досягнутому»

Усаченко: «Не можна зупинятися на досягнутому»

Голова Київської обласної організації Єдиного Центру Лариса Усаченко прокоментувала виконання Київською областю бюджету на 125%.

Позиція партії друкуватиДрукувати

Охорона здоров'я

Усаченко: «Кількість хворих на гепатит зростає небезпечно швидкими темпами»
2010-05-21 15:44:00

Усаченко: «Кількість хворих на гепатит зростає небезпечно швидкими темпами»

У Всесвітній день боротьби з гепатитом, який відзначається 19 травня, голова Київської обласної організації Єдиного Центру Лариса Усаченко прокоментувала ситуацію із поширенням хвороби територією України.

«Україна страждає від найтяжчої серед країн Європи та СНД епідемії гепатиту, – зауважила Усаченко. – За офіційними даними сьогодні інфіковані більше півмільйона чоловік (це в 5 разів більше за число ВІЛ-інфікованих), за неофіційними – від 1,1 до 3-х мільйонів чоловік».

«В Україні не передбачено жодної державної програми щодо лікування гепатиту, – наголосила Усаченко, – В той час, як наші найближчі сусіди – Росія, Білорусь та Польща – демонструють приклад працюючої державної програми з лікування цієї страшної хвороби».

«Якщо в нашої держави немає можливості профінансувати відповідний проект державним коштом, потрібно шукати інші шляхи залучення фінансування, – переконана політик. – Серед недержавних організацій обов’язково знайдеться така, що захоче взяти участь у подібному проекті, потрібно лише реально почати працювати над вирішенням проблеми».

Кількість носіїв вірусу гепатиту В світі сягає 350-500 млн., а людей, у яких виявлено маркери гепатиту С, – понад 180 млн. Кількість людей, інфікованих вірусом гепатиту С, вже сьогодні в десятки разів перевищує кількість ВІЛ-інфікованих, а за прогнозами фахівців, до 2015-2020 рр. число хворих подвоїться.
 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"