Усаченко: «Не можна зупинятися на досягнутому»

Усаченко: «Не можна зупинятися на досягнутому»

Голова Київської обласної організації Єдиного Центру Лариса Усаченко прокоментувала виконання Київською областю бюджету на 125%.

Позиція партії друкуватиДрукувати

Вікно в Європу

Усаченко: «Посилити позиції України можна за допомогою ЄС»
2010-05-17 17:28:00

Усаченко: «Посилити позиції України можна за допомогою ЄС»

Голова Київської обласної організації Єдиного Центру Лариса Усаченко висловила переконання, що залучення ЄС до переговорів України та Росії у сферах енергетики, газотранспортної системи та будівництва автомагістралей дозволить посилити позиції нашої держави.

«Очевидно, що у проекті транспортування газу має брати участь, як мінімум, 3 сторони: продавець, посередник і покупець, – вважає Лариса Усаченко. – В такій ситуації обговорювати справу без врахування інтересів покупця не є правильним».

«Для збереження балансу інтересів необхідно забезпечити участь ЄС у переговорах, – наголосила Усаченко. – Потрібно лише запросити третю сторону, а враховуючи євроінтеграційний курс нашої держави, це зробить Україну на крок ближчою до бажаної мети».

«Така схема обговорення має застосовуватися і при обговоренні проектів у сфері енергетики, і будівництва доріг, – підкреслила єдиноцентрист. – Адже і перше, і друге на тлі глобальної відсутності коштів можна реалізувати спільно з Європою і не втратити ідею національних інтересів, які в будь-якої держави мають бути на першому місці».
 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"