Усаченко: «Не можна зупинятися на досягнутому»

Усаченко: «Не можна зупинятися на досягнутому»

Голова Київської обласної організації Єдиного Центру Лариса Усаченко прокоментувала виконання Київською областю бюджету на 125%.

Позиція партії друкуватиДрукувати

Охорона здоров'я

Риба з Київського водосховища знову у продажу?
2010-05-06 16:56:00

Риба з Київського водосховища знову у продажу?

Голова Київської обласної організації Єдиного Центру Лариса Усаченко закликає громадян столичного регіону бути обачними під час придбання в’яленої риби, адже існує вірогідність, що вона виловлена мертвою під час спуску води у Київському водосховищі.


«У Київському водосховищі під час спуску води загинули тонни риби, – зауважує Лариса Усаченко. – А тепер, тільки-но потеплішало, вона могла потрапити у реалізацію у столичному регіоні».

«Офіційні базари навряд чи торгуватимуть таким товаром, оскільки ветеринарні лабораторії не повинні пропустити небезпечну рибу до продажу, – вважає Усаченко. – Але на стихійних ринках ця продукція може бути присутньою, адже мертву та напівживу рибу забирали безліч рибалок і вірогідність того, що її одразу приготували та вжили, мізерна».

«Щоб уникнути можливих нещасних випадків через отруєння мертвою рибою, необхідно вжити комплекс заходів, спрямований на пошук, аналіз та вилучення небезпечного продукту, – переконана єдиноцентрист. – Зважаючи на спекотну погоду що сприяє непомірному апетиту українців до пива й «тараньки», масові отруєння можуть розпочатися будь-якої миті».

«Купувати в’ялену рибу можна виключно в магазинах чи на ринках, чия продукція пройшла спеціальні процедури експертизи у ветеринарних лабораторіях, – наголосила Усаченко. – Потрібно пам’ятати, що вся риба, яку приготували не в промислових умовах, може бути смертельно небезпечною, оскільки дозволу на торгівлю таким продуктом ніхто не видає». 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"