Усаченко: «Не можна зупинятися на досягнутому»

Усаченко: «Не можна зупинятися на досягнутому»

Голова Київської обласної організації Єдиного Центру Лариса Усаченко прокоментувала виконання Київською областю бюджету на 125%.

Позиція партії друкуватиДрукувати

Охорона здоров'я

Усаченко: «Вітчизняна медицина неспроможна забезпечити належну якість обслуговування»
2010-04-15 12:54:00

Усаченко: «Вітчизняна медицина неспроможна забезпечити належну якість обслуговування»

На сьогоднішній день вітчизняна медицина перебуває у жахливому стані: недостатнє фінансування з Державного бюджету, погане технічне забезпечення та низький рівень якості надаваних послуг примушують українців звертатися до закордонних лікувальних закладів.

«На жаль, система охорони здоров’я в Україні не відповідає сучасним вимогам, – переконана голова Київської обласної організації Єдиного Центру Лариса Усаченко. – А зважаючи на те, що складні гастроентерологічні та онкологічні захворювання останнім часом усе частіше турбують українців, медичний туризм перетворюється на жорстку необхідність».

«Найгіршим у цій ситуації є те, що у переважній більшості випадків наші співвітчизники фінансово неспроможні оплатити лікування за кордоном, – наголошує Усаченко. – Державний бюджет минулого року на ці потреби передбачив менше однієї четвертої від необхідної суми».

«Ситуація настільки критична, що українці звертаються за допомогою до медичних закладів сусідньої Росії, де система охорони здоров’я пропонує хворим практично європейський рівень якості за доступними цінами, – підкреслює Лариса Усаченко. – З огляду на близькість чемпіонату Європи з футболу – 2012, в України є чудова можливість, щоб виправити ситуацію та запропонувати відвідувачам заходу з усього світу дійсно якісні медичні послуги і тим самим підняти рівень медичного туризму в нашій державі».

«Проте, щоб ці амбітні плани втілити в життя, необхідним є сприяння органів влади найвищих рівнів, – вважає Лариса Усаченко. – Потрібно до цієї проблеми підходити комплексно та продумати стратегію розвитку системи охорони здоров’я, як мінімум, на декілька років».
 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"