Усаченко: «Не можна зупинятися на досягнутому»

Усаченко: «Не можна зупинятися на досягнутому»

Голова Київської обласної організації Єдиного Центру Лариса Усаченко прокоментувала виконання Київською областю бюджету на 125%.

Позиція партії друкуватиДрукувати

Охорона здоров'я

Захарчук: «Без правильно сформованої фізичної культури ми ніколи не отримаємо здорове покоління»
2010-03-22 13:04:00

Захарчук: «Без правильно сформованої фізичної культури ми ніколи не отримаємо здорове покоління»

З 22 по 28 березня у м. Бровари на льодовій арені ТРЦ «Термінал» відбудеться чемпіонат світу з хокею серед юніорів. В контексті цього заходу керівник Броварського окружного секретаріату Єдиного Центру Надія Захарчук коментує ситуацію з розвитком спорту на Київщині.

«На жаль, сьогодні розвиток спорту на Київщині не можна назвати стрімким, – зауважує Надія Захарчук. – Стосовно хокею можна з упевненістю сказати, що головною проблемою є відсутність льодових палаців, де можна було б проводити тренування, створювати дитячі секції, виховувати спортсменів для змагань світового рівня. Це стане запорукою успішних виступів наших спортсменів не тільки на внутрішніх, а й на міжнародних аренах. Проблема дефіциту фінансів та уваги має постати на державному рівні».

«Крім того, для загального розвитку хокею в державі потрібен організований, цікавий і конкурентоспроможний чемпіонат, – наголошує Захарчук. – Проведення Чемпіонату світу на Київщині, безперечно, має посприяти зростанню уваги до цього виду спорту на території всієї України».

«Ящо з відповідальністю підійти до питання популяризації та розвитку спорту, в майбутньому це принесе дивіденди у вигляді здоров’я наших дітей, – підкреслила Надія Захарчук. – Необхідно побудувати у всіх обласних та районних центрах фізкультурно-оздоровчі комплекси, налагодити співпрацю з місцевими органами влади щодо визначення земельних ділянок і місць можливого будівництва таких об'єктів, потрібні нові дитячі спортивні майданчики».

«Спільне фінансування з місцевих та державного бюджетів може стати одним з варіантів вирішення проблеми. Залучати до популяризації спорту необхідно не лише місцеву владу, а й меценатів, – зазначила Захарчук. – Без правильної «ін’єкції» спорту у розвиток дитини, без правильно сформованої фізичної культури ми ніколи не отримаємо здорове покоління».
 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"