Усаченко: «Не можна зупинятися на досягнутому»

Усаченко: «Не можна зупинятися на досягнутому»

Голова Київської обласної організації Єдиного Центру Лариса Усаченко прокоментувала виконання Київською областю бюджету на 125%.

Позиція партії друкуватиДрукувати

Охорона здоров'я

Усаченко: «Сьогодні від права на безкоштовну медицину залишилася тільки ідея»
2010-03-05 15:32:00

Усаченко: «Сьогодні від права на безкоштовну медицину залишилася тільки ідея»

Голова Київської обласної організації Єдиного Центру Лариса Усаченко зауважує, що в результаті недофінансування вітчизняної медицини різницю в розмірі 22 млрд. гривень доводиться покривати громадянам України.

«Вітчизняна медицина сьогодні перебуває у жахливому стані, – переконана голова Київської обласної організації Єдиного Центру Лариса Усаченко. – Якість послуг напряму залежать від фінансування, а з цим в нашій країні серйозні проблеми».

«Для нормального функціонування української системи охорони здоров’я необхідно, як мінімум, 56 млрд. гривень у рік, – підкреслює Усаченко. – З цієї суми держава спроможна покрити лише 48 %, решта 52 % лягають на плечі громадян».

«Підходити до вирішення проблеми необхідно комплексно, варто проаналізувати досвід високорозвинених країн та обрати найбільш вдалу для нашої країни модель, – упевнена Лариса Усаченко. – Потрібно врахувати всі аргументи, і, що найголовніше, працювати не на словах чи на папері, а на ділі».
 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"