Усаченко: «Не можна зупинятися на досягнутому»

Усаченко: «Не можна зупинятися на досягнутому»

Голова Київської обласної організації Єдиного Центру Лариса Усаченко прокоментувала виконання Київською областю бюджету на 125%.

Позиція партії друкуватиДрукувати

Охорона здоров'я

Вітчизняна медицина потребує додаткових асигнувань
2010-02-11 16:15:00

Вітчизняна медицина потребує додаткових асигнувань

«Україна лідирує. Проте не за показниками економічного росту чи рівня життя населення. Ми випереджаємо європейську спільноту страшними цифрами кількості хворих на туберкульоз, ВІЛ-інфікованих, онкохворих», – зауважує голова Київської обласної організації Єдиного Центру Лариса Усаченко.

«Про який розвиток, поступ держави може йти мова, якщо високопосадовці зневажливо ставляться до найціннішого – здоров’я людини? – дивується Усаченко. – Наразі медична галузь України тримається суто на меценатстві та особистому ентузіазмі медиків».

«Особливе занепокоєння викликає стан медичного обслуговування у сільській місцевості. Складається враження, що українське село «поставили» на межу виживання: окрім економічно-культурного занепаду, ми бачимо ще й закриття чи неналежне функціонування ФАПів, які не те, що не мають відповідного обладнання, а й елементарних коштів на ремонт приміщення», – підкреслює Лариса Усаченко.

«Ми не повинні раз в рік відзначати День боротьби з раком, туберкульозом, тощо. Ми повинні зробити все, щоб у цих сумних «Днях» слова «боротьба з» змінились на слова «перемога над». З цього треба починати, адже немає нічого ціннішого, ніж здоров’я – як цілої нації, так і кожної людини зокрема», – наголосила політик. 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"