Усаченко: «Не можна зупинятися на досягнутому»

Усаченко: «Не можна зупинятися на досягнутому»

Голова Київської обласної організації Єдиного Центру Лариса Усаченко прокоментувала виконання Київською областю бюджету на 125%.

Позиція партії друкуватиДрукувати

Охорона здоров'я

Цвик: «Боротьба з епідемією – власними силами»
2009-11-20 15:05:00

Цвик: «Боротьба з епідемією – власними силами»

У боротьбі з епідемією Згурівський район вже давно звик розраховувати лише на власні сили. Такий розрахунок допоміг підійти до проблеми організовано.

 
Щоб попередити розповсюдження грипу та пневмонії Згурівським районом, райдержадміністрація тримає проблему на постійному контролі. Неодноразові скликання позачергових комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій дозволяють активно шукати шляхи подолання епідемії грипу та ефективні засоби профілактики.
За словами голови Згурівської районної організації Єдиного Центру Василя Цвика, мешканці Згурівщини вже й не вірять у допомогу уряду. «Люди зрозуміли, що у скрутну годину розраховувати варто тільки на власні сили. І таке становище є дуже далеким від норми. Неприпустимо, щоб влада не піклувалася про здоров’я громадян, натомість шукаючи способи підняття власного рейтингу перед виборами», – переконаний єдиноцентрист.
За результатами останнього засідання райдержадміністрації сільським головам видано близько 3 тис. метрів погонних марлі для виготовлення респіраторних масок. В результаті населення району отримало понад 20 тис. необхідних засобів захисту, яких в аптеках і досі немає.
 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"