Усаченко: «Не можна зупинятися на досягнутому»

Усаченко: «Не можна зупинятися на досягнутому»

Голова Київської обласної організації Єдиного Центру Лариса Усаченко прокоментувала виконання Київською областю бюджету на 125%.

Позиція партії друкуватиДрукувати

Охорона здоров'я

Усаченко: Єдиний Центр не дозволить освітянам маніпулювати здоров’ям школярів!
2009-10-13 13:00:00

Усаченко: Єдиний Центр не дозволить освітянам маніпулювати здоров’ям школярів!

Майже у кожній школі Київської області є свій «скелет у шафі», як правило – це неякісна і небезпечна продукція, яка використовується у приготуванні сніданків і обідів для школярів. Мова йде навіть не про генетично модифіковані продукти, а про звичайне м’ясо, рибу, молоко, сир, чий термін придатності вже давно себе вичерпав…

   Голова Київської обласної організації Єдиного Центру Лариса Усаченко стурбована санітарно-епідеміологічним станом шкіл Київської області. «Нині батьки мають добре подумати перш ніж відправляти свою дитину в школу за знаннями, адже санітарно-технічний стан загальноосвітніх навчальних закладів Київщини не відповідає загальноприйнятим нормам, - каже голова Київської обласної організації Єдиного Центру Лариса Усаченко. - Днями співробітники відділу ветеринарної міліції провели перевірку 17 шкіл і 5 постачальників продукції в шкільні  навчальні заклади. В результаті даної перевірки було вилучено значну кількість неякісної продукції, що є небезпечною для здоров’я і для життя школярів – це і продукція птахівництва, молочна продукція, риба і м’ясо, – розповідає Усаченко.
   «Виходить, що  відправляючи свою дитину до школи за знаннями, батьки свідомо піддають своє «чадо» ризику появи у них різноманітних захворювань шлунково-кишкового тракту, виникнення інфекцій та зараження небезпечними вірусними хворобами. Хто понесе відповідальність за наслідки, викликані таким легковажним ставленням освітян до того, чим харчуються школярі? Перш за все – освітяни, директори шкіл, котрі допустили такому відбуватися на території школи, звісно ж – постачальники неякісної продукції. А платити за лікування дітей доведеться батькам… - стурбовано каже голова Київської обласної організації Єдиного Центру Лариса Усаченко.
   «Єдиний Центр не дозволить освітянам маніпулювати здоров’ям школярів. І вже найближчим часом ми маємо намір звернутися до Державної санітарно-епідеміологічної служби області з вимогою провести перевірку всіх шкіл Київської області з метою виявлення і вилучення неякісних та небезпечних продуктів харчування. Знаходячись у школі, здобувачі знань мають бути у безпеці, впевненими у тому, що їхньому здоров’ю ніщо не загрожує», - стверджує голова Київської обласної організації Єдиного Центру Лариса Усаченко.
 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"