Усаченко: «Не можна зупинятися на досягнутому»

Усаченко: «Не можна зупинятися на досягнутому»

Голова Київської обласної організації Єдиного Центру Лариса Усаченко прокоментувала виконання Київською областю бюджету на 125%.

Позиція партії друкуватиДрукувати

Охорона здоров'я

Яготинська районна організація Єдиного Центру за якісну питну воду!
2009-10-12 16:41:00

Яготинська районна організація Єдиного Центру за якісну питну воду!

Яготинська районна організація Єдиного Центру стурбована ситуацією з питною водою в м.Яготин і Яготинському районі і вирішує звернутися до вищих інстанцій для перевірки якості питної води в районі і районному центрі

     У жовтні 2009 року було перевірене Яготинське ВУ ВКГ. Проведеною перевіркою встановлено, що 2 зразки води питної,відібрані 20.01.2009р. та 09.06.2009р. не відповідали вимогам НД за мікробіологічними показниками через завищений показник колі-індексу води, коли при нормі «3» фактичне значення склало «4».Причиною виявленого порушення був незадовільний стан окремих ділянок водопровідних мереж у м.Яготині та не дотримання вимог чинного законодавства України щодо питного водопостачання.
      «Тривале вживання води з відхиленням від вимог нормативних документів веде до стійкого росту захворюваності населення, - каже Голова Яготинської районної організації Єдиний Центр Володимир Гончаренко. – «До того ж ще у 2005 році був прийнятий Закон України «Про загальнодержавну програму «Питна вода України на 2006-2010 роки», яким передбачені заходи щодо забезпечення населення якісною питною водою. Тож чому, знаючи про те, що якість води у Яготинському районі не відповідає нормам, влада нічого не робить? – стурбований Володимир Гончаренко – «Саме тому Яготинська районна організація Єдиного Центру має намір звернутися до організації «Київоблстандартметрологія» для повторної перевірки якості питної води в м.Яготині, усунення проблеми забруднення питної води в районі та забезпечення жителів району та міста чистою та фізіологічно повноцінною питною водою», - обіцяє голова Яготинської районної організації Єдиного Центру Володимир Гончаренко.

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"