Усаченко: «Не можна зупинятися на досягнутому»

Усаченко: «Не можна зупинятися на досягнутому»

Голова Київської обласної організації Єдиного Центру Лариса Усаченко прокоментувала виконання Київською областю бюджету на 125%.

Позиція партії друкуватиДрукувати

Охорона здоров'я

Усаченко: Неприпустимо економити на медицині!
2009-09-09 12:21:00

Усаченко: Неприпустимо економити на медицині!

Чи могли б ми навіть подумати про те, що прийдуть часи, коли економити будуть на всьому, навіть на електриці, вимикаючи холодильники… в моргах?

   «Ледь не найтяжчого удару криза завдала по медицині. У Київській області рівень медичного обслуговування лишає бажати кращого. Особливо, коли йдеться про районні та місцеві лікарні», - зазначає голова Київської обласної організації Єдиного Центру Лариса Усаченко – «Чи могли б ми навіть подумати про те, що прийдуть часи, коли економити будуть на всьому, навіть на електриці, вимикаючи холодильні системи… в моргах? Ця реальність ніяк не вкладається в думках. Невже ми маємо нормально це сприймати, так, наче це і є вихід?» - обурена Лариса Усаченко.
   «Так, стан медицини області жахливий – медицина фінансується лише на третину від подреб, ціни на медикаменти та обладнання зростають. Кваліфіковані лікарі та медичні сестри не бажають працювати в таких умовах, при таких низьких зарплатах. Тож районним лікарням окрім належного фінансування бракує і лікарів, і молодшого медичного персоналу. У багатьох лікарнях вже декілька місяців не має гарячої води. Водопровідні мережі та каналізації давно потребуютьть ремонту», - констатує голова Київської обласної організації Єдиного Центру, народний депутат України четвертого скликання Лариса Усаченко.
   «Хворіти зараз не вигідно. Так само, як і помирати. За свідченням останніх звернень, що надходили на адресу Київської обласної організаці, у деяких районних лікарнях економлять на електроенергії, шляхом вимикання холодильників у моргах. Очевидці, яких горе привело до Фастівського моргу, стверджують, що бачили, як просто на долівці лежали тіла мертвих людей – видовище не для слабких – очевидці кажуть, що судячи з зовнішнього вигляду трупів і запаху у приміщенні – тіла пролежали так щонайменше добу. Медперсонал пояснив, що таким чином лікарня економить на електроенергії. Схожі ситуації спостерігаються і в інших районах Київщини. Здається працівники лікарні забули про небезпеку», - каже Лариса Усаченко – «Економлячи на електроенергії, керівництво фастівської лікарні ризикує не лише власною репутацією, а й життям працівників моргу. Перебуваючи у приміщенні з кімнатною температурою, тіло мертвої людини має здатність розкладатися, та виділяти трупний запах. Трупний запах за своєю властивістю є отрутою.1мг. трупної отрути викликає смерть від звертання крові. Як керівництво лікарні може дозволити своїм підлеглим піти на таке?
   Тож Київська обласна організація Єдиного Центру звертається до місцевої влади м. Фастів з вимогою негайно провести ретельну перевірку роботи Фастівського моргу. В разі виявлення порушень, вирішити питання належної роботи холодильних систем і створення необхідних санітарних умов. Неприпустимо економити на медицині!" - каже голова Київської обласної організації Єдиного Центру Лариса Усаченко.

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"