Усаченко: «Не можна зупинятися на досягнутому»

Усаченко: «Не можна зупинятися на досягнутому»

Голова Київської обласної організації Єдиного Центру Лариса Усаченко прокоментувала виконання Київською областю бюджету на 125%.

Позиція партії друкуватиДрукувати

Охорона здоров'я

Усаченко: Рішення обласної ради про перепрофілювання психоневрологічної лікарні №2 у Ворзелі протизаконне!
2009-09-11 13:01:00

Усаченко: Рішення обласної ради про перепрофілювання психоневрологічної лікарні №2 у Ворзелі протизаконне!

Тубдиспансер на курорті! Хто сказав, що це протизаконно? Приміром, наша обласна адміністрація так не вважає і приймає рішення перепрофілювати обласну психоневрологічну лікарню №2, що знаходиться в курортному містечку Ворзель, на протитуберкульозну лікарню

   «У Ворзелі неспокійно – місцеві жителі закидують обласну владу листами, скаргами і навіть, погрозами. Всупереч законодавству, Київська обласна адміністрація таки вирішила перепрофілювати місцеву психоневрологічну лікарню на тубдиспансер», - розповідає голова Київської обласної організації Єдиного Центру Лариса Усаченко – «Жителі Ворзеля, як і працівники лікарні №2 обурені таким рішенням. За словами лікарів – персонал лікарні налічує 480 медпрацівників – висококваліфіковані психіатри, для яких перепрофілювання лікарні №2 може стати трагічним доленосним вироком. В даний час спостерігається дефіцит робочих місць по цим вакансіям. Звісно ж, є і альтернатива – місцевих медпрацівників, як і пацієнтів планують перевести до психоневрологічної лікарні у Глевасі. Проте, це більше схоже на заспокійливе – у Глевасі і своїх медпрацівників вистачає, як і пацієнтів. Тож навіщо вся ця вистава? Відомо, що на невеликій відстані від Ворзеля нормально функціонують такі тубдиспансери, як обласна протитуберкульозна лікарня №2 у смт. Клавдієво (Бородянський район), та тубдиспансер №2 у Гостомелі. Тож навіщо приносити небезпеку на територію міста-здравниці?» - стурбована голова Київської обласної організаці Єдиного Центру Лариса Усаченко.
   «Все ж мешканці курортного містечка вбачають у рішенні обласної адміністрації прихований зміст. Справа в тім, що територія психоневрологічної лікарні №2 складає 9 га. Тут вам і приміщення лікарні, і великий затишний сад – просто мрія для рейдерів. Кажуть, що один зі столичних забудовників вже давно планує побудувати біля Ворзеля велике котеджне містечко, котре має захопити і територію лікарні. В Інтернеті є навіть схема, котра в подробицях розповість вам про розташування котеджів, і ціни на землю», - каже Лариса Усаченко – «Тож маємо серйозну справу, на вирішення якої знадобляться неабиякі зусилля. Єдине можу стверджувати, ми, як і мешканці Ворзеля, не дозволимо обласній владі перепрофільовувати психоневрологічну лікарню №2 у тубдиспансер. Занадто великому ризику хоче піддати облрада мешканців містечка і відпочиваючих. Туберкульоз передається повітряно-крапельним шляхом, тож ризик захворювання абсолютно здорових осіб, що приїхали відпочити, набратися сил і подихати свіжим повітрям досить значний. До того ж, рішення облради Київщини суперечить нормам статей №27 і №34 Закону України «Про курорти». Виходить, державні службовці, котрі складали присягу вірності у дотриманні законів чинного законодавства нашої держави, самі й порушують закон, а отже творять злочин», - констатує голова Київської обласної організації Єдиного Центру Лариса Усаченко.
   «Ворзельське питання» має бути вирішене якнайшвидше. Обласна влада повинна залишити бажання перепрофілювання психоневрологічної лікарні №2 у протитуберкульозну лікарню, тим самим залишити у спокої мешканців Ворзеля і дати можливість медпрацівникам місцевої психоневрологічної лікарні №2 спокійно працювати на благо суспільства. І якщо КОДА найближчим часом не відмовиться від свого рішення, Київська обласна організація Єдиного Центру обов’язково втрутиться у вирішення цього питання!» - запевняє голова Київської обласної організації Єдиного Центру, народний депутат України четвертого скликання Лариса Усаченко.

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"