Усаченко: «Не можна зупинятися на досягнутому»

Усаченко: «Не можна зупинятися на досягнутому»

Голова Київської обласної організації Єдиного Центру Лариса Усаченко прокоментувала виконання Київською областю бюджету на 125%.

Позиція партії друкуватиДрукувати

Охорона здоров'я

Волинець: Хто лататиме діри Борисполя та району?
2009-06-02 15:47:00

Волинець: Хто лататиме діри Борисполя та району?

У Борисполі та районі проблем багато, а хто має ними займатися – питання відкрите.

   «Найсуттєвішим з переносників інфекційних хвороб, у тому числі й сказу є безпритульні тварини. А тваринок в місті Бориспіль – безліч, тому боротися є з чим. Та на програму боротьби з тваринами потрібна чималенька сума. На сьогоднішній момент укладено угоди з приватними ветеринарними службами міста  щодо їх відловлювання. Та тільки починається відлов тварин – одразу підіймаються громадські організації на їх захист.
   Наступною, не менш вражаючою проблемою є захворюваність на туберкульоз. Лікарі запевняють, що за останній період захворюваність знизилася на 24,4%, та все ж ситуація залишається загрозливою. Та нажаль, Туберкульозне відділення у Бориспільській ЦРЛ на сьогодні не забезпечується необхідним обладнанням, каналізаційна мережа потребує ремонту, а дезинфекція території здійснюється кустарним методом.
   У Бориспільському районі зареєстровано 146 ВІЛ-інфікованих осіб, а тобто, кожен 130-й житель м. Бориспіль інфікований. Є й такі хворі, які заражені ВІЛ та туберкульозом одночасно. А на ці хвороби і проблеми у міста бракує коштів.
   Тут функціонує 111 дитячих і підліткових закладів. Вже давно виникла проблема будівництва нової школи в місті, а також будівництво нових очисних споруд.
Тож проблем у Бориспільському районі та місті Бориспіль – хоч відбавляй. Тільки встигай бюджет розписувати! Та постає питання, хто ж насправді буде фінансувати всі ці "проблеми2?», – переймається керівник Бориспільського секретаріату Єдиного Центру Світлана Волинець.

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"