Усаченко: «Не можна зупинятися на досягнутому»

Усаченко: «Не можна зупинятися на досягнутому»

Голова Київської обласної організації Єдиного Центру Лариса Усаченко прокоментувала виконання Київською областю бюджету на 125%.

Позиція партії друкуватиДрукувати

Охорона здоров'я

Усаченко: Як можна заробляти гроші на дитячому здоров'ї?
2009-05-14 15:37:00

Усаченко: Як можна заробляти гроші на дитячому здоров'ї?

Кабінет Міністрів має переглянути постанову №424 щодо переліку платних послуг у дитячих оздоровчих закладах

   «Хіба можна ігнорувати Закон України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» і приймати рішення щодо платних послуг у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, що утримуються за бюджетні кошти?», – переймається депутат 4-го скликання ВР, помічник Голови секретаріату президента України, голова Київської обласної організації Єдиний Центр Лариса Михайлівна Усаченко.
   «У нас в Київській області знаходиться велика кількість оздоровчих таборів та здравниць, де кожного року проходить профілактичне лікування не одна тисяча діток, які належать до соціально-вразливих груп населення. Та як можна одним розчерком пера взяти та лишити їх без цієї можливості? Зокрема, вважає  Лариса Усаченко, урядом не визначено порядок та умови забезпечення послугами з оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, і дітей, які потребують особливих умов для оздоровлення та відпочинку, відповідно до пункту 1 статті 24 цього Закону.
   Тому, якщо прийняти рішення про платні послуги, які можуть надаватися дитячими закладами оздоровлення та відпочинку, що утримуються за рахунок бюджетних коштів, може призвести до повного розрахунку на їх послуги і зменшити кількість відпочиваючих діток.
   Ми не маємо права заробляти на здоров’ї наших дітей. Вони – це наше майбутнє та майбутнє нашої держави. А нам в майбутньому потрібна ЗДОРОВА нація!», – підсумувала голова Київської обласної організації Єдиний Центр.

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"