Усаченко: «Не можна зупинятися на досягнутому»

Усаченко: «Не можна зупинятися на досягнутому»

Голова Київської обласної організації Єдиного Центру Лариса Усаченко прокоментувала виконання Київською областю бюджету на 125%.

Позиція партії друкуватиДрукувати

Охорона здоров'я

Усаченко: Уряд підтримує забавки, які ведуть до трагедій
2009-05-07 17:13:00

Усаченко: Уряд підтримує забавки, які ведуть до трагедій

Настав час приймати радикальні міри! Тому що жодне місто, жодне село України не застраховане від трагедії, яка сталася сьогодні в Дніпропетровську

   «Не так давно на робочій нараді Київської обласної організації ми підіймали питання щодо грального бізнесу в Україні, який розвивається швидкими темпами і в великих масштабах та веде безліч людей нашої держави до прірви і трагедій. Ми кричали на весь голос, та Уряд не прийняв відповідних указів щодо грального бізнесу», – каже голова Київської обласної організації Єдиний Центр Лариса Михайлівна Усаченко. – «Довго чекати трагедії не довелося, сьогодні вночі у Дніпропетровську сталася пожежа через несправність грального автомата в приміщенні «Метро Джек Пот». Через цю пожежу загинуло 10 чоловік, ще 10 травмовано і госпіталізовано».
   «Проїхавшись околицями Київщини я прийшла в жах!» – переймається Усаченко. – «У Київській області гральні автомати можна знайти ледве не в кожному селі і майже всі вони без належних засобів безпеки та розміщуються в житлових приміщеннях. На ці проблеми Уряд не зважає, навпаки, представники Уряду, а саме БЮТ, протидіяли ухваленню закону, який би врегулював діяльність гральних закладів».
   «Зауважу, автомати не лише фізична загроза людині, але й психологічна.  Це, як наркотик, що викликає у людини залежність і веде у прірву. Спочатку ти виграєш, а потім не можеш забути цей смак перемоги і прагнеш досягти його знов і знов. Людина ладна віддати всі свої гроші, маючи наївну віру у свій виграш. А якщо грошей немає, залежний від гральних автоматів, ладен на все, навіть на крадіжку. А звідси бійки, непорозуміння в сім’ях», - каже Усаченко.
   «Натомість, Уряд ніби не бачить цієї проблеми та вирішувати її не збирається», – схвильована голова Київської обласної організації. Взяли хоча б приклад з сусідської Росії, де діяльність гральних закладів дозволена лише у чотирьох гральних зонах. Хоча всі  автомати, що у нас існують з Росії… Російським бізнесменам вигідно вести гральний бізнес на українських землях».
   Нагадаємо, що нещодавно це питання піднімала Оксана Білозір – народний депутат України, член президії Єдиного Центру, яка зазначила, що в Україні є урядовий законопроект, який регулює діяльність ігрового бізнесу, але він не наводить порядку в даній сфері. «Із закону, винесеного на друге читання, вилучено норму про кримінальну відповідальність за порушення законодавства у сфері грального бізнесу, що означає – закон виконуватися не буде, оскільки штрафи у кілька тисяч гривень не налякають порушників закону, які наживають на українських громадянах мільйони», - каже Білозір.
   Голова Київської обласної організації Єдиного Центру Лариса Усаченко зазначила, що не збирається сидіти склавши руки, дивлячись на те, як ігровий бізнес набирає все більших і більших обертів.
   «Мене непокоїть те, що заклади з ігровими автоматами розташовані поруч зі школами, дитячими садками, лікарнями, церквами. З цим потрібно боротися – оперативно і результативно. Єдиний Центр вже почав проявляти ініціативу у вирішенні цього питання, і не зупиниться, доки у ігровому бізнесі не буде наведений порядок!» - ствердила Усаченко.
 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"