Усаченко: «Не можна зупинятися на досягнутому»

Усаченко: «Не можна зупинятися на досягнутому»

Голова Київської обласної організації Єдиного Центру Лариса Усаченко прокоментувала виконання Київською областю бюджету на 125%.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Вітаємо із Днем працівників сільського господарства!
2008-11-15 16:20:00

Вітаємо із Днем працівників сільського господарства!

Шановні працівники сільського господарства! Київська обласна організація Єдиного Центру сердечно вітає Вас із професійним святом! Третя неділя листопада - свято усіх, хто розумом, руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається до важливих аграрних справ. Це - свято дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання.

Як повелося з діда-прадіда, напружена хліборобська праця була і залишається визначальною складовою розвитку держави, запорукою її процвітання. Аграрний сектор економіки іменується базовим,  саме тому, що разом з іншими складає основу життя держави та добробуту її громадян.
Більшість із нас народились у селах України і з досвіду батьків знаємо,  як нелегко сьогодні працювати на землі. Але лише завдяки Вашій наполегливій праці та умілому господарюванню досягнення в сільському господарстві останніх років стають загальновизнаними. Нарощування обсягів виробництва зерна, іншої продукції поєднуються з поступовим підвищенням їх конкурентоспроможності, безперебійним задоволенням потреб харчової і переробної промисловості у сировині, утворенням сталого експортного потенціалу держави. Це завдяки сільським трудівникам в кожній українській оселі є і хліб, і до хліба.
Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, добра та наснаги. Хай Ваша праця заколоситься щедрою нивою успіху!
Хвала мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну хлібу!
 

Лариса Усаченко - Голова Київської обласної організації Єдиного Центру

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"