Усаченко: «Не можна зупинятися на досягнутому»

Усаченко: «Не можна зупинятися на досягнутому»

Голова Київської обласної організації Єдиного Центру Лариса Усаченко прокоментувала виконання Київською областю бюджету на 125%.

Новинавсі друкуватиДрукувати

              Вітаємо!
2008-11-15 14:46:00

Вітаємо!

Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку! Київська обласна організація Єдиного Центру щиро вітає Вас із професійним святом.

              Завдяки Вам, в кожну оселю українців  щоденно надходить  своєчасна, об’єктивна, неупереджена  інформація  про суспільно-політичні й економічні події. Це допомагає  людям відчути причетність до процесів сьогодення, відкриваючи широкі можливості для людських контактів та спілкування, утвердження української національної ідеї та духовності на теренах нашого краю.
             Ми раді і горді, що укази і доручення Президента України стосовно інформаційної діяльності, основоположні закони у сфері забезпечення свободи слова з урахуванням вимог міжнародного пакту про громадянські та політичні права, Конвенції про захист прав та свобод людини   дозволяють  активно розбудовувати регіональний інформаційний простір, створювати належні умови для вільного функціонування ЗМІ всіх форм власності та поліпшувати соціальний захист працівників мас-медіа.
           Творча праця теле- та радіожурналістів, а також тих, хто працює разом з ними часом  залишається поза кадром чи радіоефіром. Проте, ми знаємо, що професія, обрана Вами  для грамотних людей, інтелектуалів. Ви – талановиті і обдаровані люди, яким дано ці здібності від Господа.
           То ж нехай Господь дарує Вам і Вашим родинам міцне здоров’я, щастя, добробут, мир і злагоду в оселях. Нехай ваша творча, натхненна праця приносить вам велике задоволення і щиру повагу від вдячних слухачів і глядачів. 
           Бажаємо Вам професійного успіху, втілення нових цікавих ідей, невтомного творчого пошуку, вірних друзів, надійних партнерів та колег.

 

Лариса Усаченко - Голова Київської обласної організації Єдиного Центру

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"