Усаченко: «Не можна зупинятися на досягнутому»

Усаченко: «Не можна зупинятися на досягнутому»

Голова Київської обласної організації Єдиного Центру Лариса Усаченко прокоментувала виконання Київською областю бюджету на 125%.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Продовжити життя книзі
2008-11-14 09:29:00

Продовжити життя книзі

Як це зробити? Виявляється не дуже й складно. Основне бути людиною, не байдужою до тісно сплетених сторінок на яких вирує життя, обгорнутих у вицвілу від часу обкладинку. Але зазирнути саме туди варто, бо поміж рядків можна знайти те, що шукав усе життя –відповідь.

 Тільки ті, хто знає ціну книзі, можуть опікуватись її долею.  Марії Єфімовні Орленко – 84. Раніше домашня бібліотека постійно поповнювалась новими книгами. Дочка Наталя Григорівна була закохана у книгу. Цю любов почерпнула у батька, який працював у типографії «Україна» і передала своїй донечці Альоні. Альона Дяченко цю любов несе  у своєму серці і вважає, що прийшла вона до неї через книгу. Саме тому пише вірші. Саме тому вирішила поділитись джерелом народження свого таланту з іншими і подарувати книги міській бібліотеці.
 Акцію «Продовж життя книзі» повели за сприяння Боярського первинного осередку  Київської обласної організації Єдиного Центру. Організувати перевезення і допомогли депутати Боярської міської ради Людмила Корзун та  Сергій Сухенко, художній керівник Києво-Святошинського  районного будинку  культури Тетяна Іванова, активний громадський діяч – організатор спортивних змагань по футболу, тренер Юрій Зорнік. Близько 1000 книг – попрямували у бібліотеку, щоб продовжити повноцінне життя і  стати доступними читачам.  
«Бібліотека – це культурний центр старої частини міста Боярка. І хоч зараз є Internet, безліч інформації ту електронному вигляді, телебачення, але все це не в змозі замінити книги. Бо тільки в них є той особливий шарм, романтика якої прагне кожна людина. Тому із відвідувачами у нас проблеми немає»,- каже завідувачка 4 філії Боярської бібліотеки Венгр Віра Миколаївна. Близько 20 років  вона  живе у полоні літературних героїв, адже увесь цей час знаходиться між книгами і з людьми. Фонд бібліотеки сягає близько 40 тис.книг і постійно поповнюється. «Ці книги цінні для нас, адже контингент відвідувачів у нас різний. Тут кожен для себе знайде своє: дітлахи казки і різні цікавинки, школярі і студенти навчальну літературу і художні твори, старші люди детективи і романи. Часом серед відвідувачів люди із величезним інтелектуальним багажем. Вони не дають запилюватись важким і розумним книжкам.  Кожного дня ми в черговий раз пересвідчуємось, що бібліотека потрібна усім. Бібліотечна аура особлива. Тут можна помріяти, розмислити, поділитись своїми враженнями від прочитаного із працівниками бібліотеки –чудовими знавцями своєї справи».
  Залишається лише додати, що у цьому осередку культури варто було б ще зробити ремонт. Мабуть вирішенням цієї проблеми й  займуться члени громади м. Боярки, які допомогли цього разу  книгам «змінити квартиру».
 

Секретаріат Києво-Святошинської районної організації Єдиного Центру

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"