Усаченко: «Не можна зупинятися на досягнутому»

Усаченко: «Не можна зупинятися на досягнутому»

Голова Київської обласної організації Єдиного Центру Лариса Усаченко прокоментувала виконання Київською областю бюджету на 125%.

Новинавсі друкуватиДрукувати

 	Богуславському району на Київщині виповнилось 85 років
2008-11-11 12:00:00

Богуславському району на Київщині виповнилось 85 років

У переддень відзначення ювілейної дати Голова Київської обласної організації Єдиного Центру Лариса Усаченко привітала богуславців

Шановні мешканці Богуславського району!

Київська обласна організація Єдиний Центр від усієї душі щиро вітає Вас з нагоди 85-ої річниці утворення рідного Богуславського району.
Жителі Богуславщини славляться невичерпною енергією та працьовитістю. Ви по праву гордитесь історичним минулим Вашого краю.
Богуславщина – батьківщина знаних митців. Іван Сошенко - виходець із Богуславщини “відкрив” світові Тараса Шевченка – у Петербурзі. Думи і пісні про Марусю Богуславку, написані видатним письменником І.С.Нечуєм-Левицьким залишаться назавжди у пам’яті нащадків. Тут жила і творила  видатна українська письменниця Марко Вовчок, письменник  Панас Мирний.
Ми й сьогодні пишаємося трудівниками Богуславського району, які щороку примножують економічну міць краю, схиляємо голови перед батьками і покладаємо надію на перспективну молодь.
Впевнена в майбутні досягнення, перемоги, а наша сумісна праця, спрямована на вирішення соціально–економічних питань, стабілізацію політичної ситуації і надалі слугуватиме справі розвитку як Богуславського району, зокрема, так і Київщини, в цілому.
Бажаю Вам  міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, Божого милосердя та благословення!
 

Лариса Усаченко –
Народний депутат Верховної Ради України ІV скликання,
голова Київської обласної організації Єдиний Центр

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"