Усаченко: «Не можна зупинятися на досягнутому»

Усаченко: «Не можна зупинятися на досягнутому»

Голова Київської обласної організації Єдиного Центру Лариса Усаченко прокоментувала виконання Київською областю бюджету на 125%.

Новинавсі друкуватиДрукувати

«Якщо ви не займетеся політикою, вона займеться вами» — впевнені політики з «Єдиного Центру»
2008-11-07 09:53:00

«Якщо ви не займетеся політикою, вона займеться вами» — впевнені політики з «Єдиного Центру»

Саме тому ця політична сила особливу увагу приділяє молоді. Адже кому, як не нинішнім юнакам та дівчатам час диктує вимогу розпочинати активно впливати на політичну ситуацію в країні, віддаючи свій голос за ту чи іншу партію, активно втручатися й долучатися до управління в усіх гілках влади.

Життя диктує свої суворі закони, стрімко змінюючи свій напрямок. Тільки нові думки та ідеї можуть вивести країну на новий рівень розвитку, вдихнути свіже повітря, довести іншим, що ми не гірші, що ми можемо домовитися, що ми патріоти власної держави, - під таким гаслом пройшли загальні збори молодіжного крила Бориспільських міської та районної організацій Єдиного Центру, в яких взяла участь Лариса Усаченко, голова Київської обласної партійної організації «Єдиного Центру». Вона ж і відкрила зібрання. Цікава, щира, з вогником у душі жінка-лідер звернулася до молодих партійців з промовою:
«Ми не шануємо те, що маємо, а коли втрачаємо – плачемо», — з гіркотою в голосі зазначила вона. - Україна сьогодні переживає дійсно тяжкі часи. Нинішні політики довели державу до найнижчих показників за всю історію незалежності. І ми ще довго будемо розплачуватися за це. Мені боляче, коли пенсіонери запитують: «Чому ревуть воли, як ясла повні?», а моя рідна мати говорить, що їй соромно зізнаватися людям, що я донедавна була депутатом Верховної Ради. Каже, люди її не зрозуміють. А я той депутат, який пишається, тим, що там працював, віддано та совістно. Так, у політиці існують фальш, біда і біль, тому наша політична сила звертається до молоді, в якої ще є віра, а може й бачення майбутнього життя. Все, що нині відбувається в країні, залежить від депутатів Верховної Ради. Але вже завтра на їхньому місці можете бути ви, молодь. І від ваших рішень залежитиме майбутнє всієї держави. Нашій країні потрібний свіжий подих у політиці. Впливати на прийняття виважених законів, спрямованих на захист людини праці, розвиток національних пріоритетів, відродити і возвеличити державу можна лише одним шляхом – стати політиком. І не головне, яку посаду обіймаєте, чим займаєтесь, головне – з чим ви народилися, до чого прагнете і що пронесете через своє життя».
 Відрадно відзначити, що це зібрання було  ініційоване саме молоддю міста і району, щоб ближче познайомитися з новоствореною партією, відкрити для себе нові можливості, дізнатися більше про політичні процеси з уст професіоналів, патріотів, заявити про себе, своє бачення розвитку держави, участі молоді в управлінні нею. 
У президії – досвідчені політики, авторитетні люди:голова Бориспільської районної партійної організації Руслан Бернацький, його заступник   Володимир Бондар, голова молодіжного крила Бориспільської районної організації Юлія Сивець, голова міської партійної організації Віталій Пономаренко, його заступник Олег Козленков, голови Переяслав-Хмельницького, Баришівського партійних осередків.
На порядку денному важливі питання – про політичну активність молоді та її вплив на формування активної громадянської позиції, про перспективи розбудови партії,   презентація місцевої партійної організації «Єдиний Центр», з яких відбулося активне обговорення. Заступник голови міської партійної організації «Єдиного Центру» Олег Козленков відзначив, що нинішні політики вже повністю себе скомпрометували. Тим більше, що більшість з них  при владі вже по декілька скликань. Від попередніх перевиборів нічого не змінилося, адже до влади прийшли тіж самі люди. Нам потрібна нова політична сила, нові політики, якими можуть стати й  учасники зборів. 
Партійці відверто говорили про прості й водночас очевидні речі, адже головне для них, щоб кожна мати не боялася відпускати в широкий світ свою дитину, а батько був впевнений, що він захисник і годувальник для своєї сім’ї. Наразі багато політиків часто із зовсім природних речей роблять популістські лозунги та дешевий піар.  
Головними цінностями «Єдиного Центру» є не віросповідання, місце народження і мовні уподобання людини, а духовність — віра, принципи життя.  Нема такої суми коштів, яку можна б заплатити за душу», — наголошували виступаючі. 
До речі, у виборчому списку «ЄЦ» перебуває близько 5% іноземців з громадянством України і майже 70% позапартійних. Пріоритет у них один – віра у майбутнє країни.
 На зборах виступила і голова молодіжного крила Бориспільської районної організації «Єдиного Центру» Юлія Сивець. Вона подякувала всім присутнім за їхню політичну активність та зацікавленість. «Саме у вас я бачу майбутнє нашої нації, нашої країни – відзначила вона. — Ми повинні розуміти, що саме згуртована команда є запорукою порядку в державі і саме ми маємо брати участь у його створенні.   Якщо ви дійсно не байдужі, якщо хочете бачити в нашій державі порядок, ви маєте діяти». Юлія Сивець запросила всіх  згуртуватися в команді «Єдиного Центру», новій політичній силі, яка тільки-но сходить на політичний олімп, але вже має свої амбіції, принципи, позицію.
Руслан Анатолійович Бернацький, голова Бориспільської районної партійної організації «ЄЦ» відзначив, що нинішня політична ситуація в руках молодих. Адже   саме вони першими пішли на Майдан відстоювати свою позицію, першими заявили про свою принциповість та патріотизм. Вони не зіпсовані корупцією і виховані у незалежній державі. «У молодому тілі — сильний дух, а значить він переможе».
Підсумовуючи роботу молодіжного зібрання, Лариса Усаченко подякувала його учасникам за ініціативність, амбітність, далекоглядність, патріотизм, закликала інтелектуальну,  патріотичну, ділову молодіжну еліту йти разом з «Єдиним Центром», політичною силою, здатною вирішувати найскладніші завдання, вести за собою.

 


 

Ольга МАНЬКО

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"