Усаченко: «Не можна зупинятися на досягнутому»

Усаченко: «Не можна зупинятися на досягнутому»

Голова Київської обласної організації Єдиного Центру Лариса Усаченко прокоментувала виконання Київською областю бюджету на 125%.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Усаченко Л.М : Роль антикризового спасителя фальшива.
2008-11-04 22:11:00

Усаченко Л.М : Роль антикризового спасителя фальшива.

«Безпорадність Кабінету міністрів і безпосередньо прем’єр-міністра очевидна особливо на тлі світової фінансової кризи\",-таку думку висловила Голова Київської обласної організації Єдиного Центру Лариса Усаченко під час обговорення політичної ситуації в Україні на виїздному засіданні Ради Київської обласної організації Єдиного Центру, яке відбулось 31 жовтня у м. Біла Церква.

«Тим політикам, «хто заблукав між трьох сосон» варто, не боротись із виборами рейдерськими політичними чи судовими методами, не ховатись за ширмою світових процесів, граючи роль «антикризового спасителя», а виконувати вимоги Президента», - вважає Голова Київської обласної організації Єдиного Центру Лариса Усаченко. 

«Нам необхідно зміцнювати нашу організацію і реальними справами допомагати тим, хто потребує допомоги», - вважає  Голова  Білоцерківської районної організацій Анатолій Клочко. Він навів приклади реальних справ, які властиві не тільки для районної організації, але й для звичайної людини. Допомогти людям похилого віку подбати про опалення на зиму і цим зігріти не тільки тіло, а й душу, замінити вікна у закладах, де живуть діти і ще дуже багато здавалось би дрібних, а насправді реальних справ виконують члени організації і прихильники у Білоцерківському районі. 

У обговоренні стратегічних і поточних планів організації взяли участь Надія Захарчук, Олег Мартиновський, Сергій Вахній, Світлана Левченко та багато інших.  

Прес-служба Київської обласної організації Єдиного Центру

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"