Усаченко: «Не можна зупинятися на досягнутому»

Усаченко: «Не можна зупинятися на досягнутому»

Голова Київської обласної організації Єдиного Центру Лариса Усаченко прокоментувала виконання Київською областю бюджету на 125%.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Київські єдиноцентристи закликають силовиків суттєво посилити зусилля із виявлення незаконної зброї
2015-12-10 15:55:00

Київські єдиноцентристи закликають силовиків суттєво посилити зусилля із виявлення незаконної зброї

Єдиноцентристи закликають силовиків вжити максимальних заходів для виявлення зброї, яка незаконно знаходиться у місті та області. Про це заявили в Київській міській організації Єдиного Центру.

 

За офіційною інформацією у Києві працівниками СБУ було виявлено сховок з Гранатометами російського виробництва. Правоохоронці вилучили три реактивних гранатомети РПГ-26 і реактивний вогнемет «Шмель». Такої зброї у військових України ніколи не було і немає. Їх серійні номери свідчать саме про російське виробництво.

 

Також у Києві було ліквідовано диверсійно-розвідувальну групу яка складалась з двох громадян Росії та трьох громадян України. Було вилучено вісім споряджених саморобних вибухових пристроїв, чотири кілограми тротилу, автоматичну зброю, більше сорока гранат та близько двох тисяч патронів, а також компоненти вибухових пристроїв та засобів ураження.   

 

Партійці зазначають, що питання незаконної зброї у Києві стоїть дуже гостро. ЇЇ кількість збільшилась у десятки разів. Правоохоронці часто виявляють зброю, яку перевозять приватним транспортом.

 

Єдиноцентристи застерігають, що немає впевненості у тому, що вся зброя, вчасно виявляється правоохоронцями. Тому на думку партійців існує ризик того, що зброя може накопичуватися диверсантами і в подальшому буде використана для підтримки ймовірних заворушень і дестабілізації ситуації в столиці.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"