Усаченко: «Не можна зупинятися на досягнутому»

Усаченко: «Не можна зупинятися на досягнутому»

Голова Київської обласної організації Єдиного Центру Лариса Усаченко прокоментувала виконання Київською областю бюджету на 125%.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Усаченко: «Кожний 5-й дитячий табір працює з порушеннями»
2011-08-01 17:30:00

Усаченко: «Кожний 5-й дитячий табір працює з порушеннями»

За словами голови Київської обласної організації Єдиного Центру Лариси Усаченко, сьогодні в Україні 746 дитячих закладів оздоровлення та відпочинку працюють із порушеннями санітарного законодавства.«В результаті проведених перевірок 746 дитячих таборів з 3393 функціонують з порушенням санітарного законодавства, – підкреслила Усаченко. – Це 21,9% або кожний 5-й дитячий табір».

«Такі прикрі показники повинні спонукати до змін, – переконана єдиноцентрист. – Дуже багато маленьких українців щороку відправляються на відпочинок саме у такі заклади. Та, як свідчать результати перевірок, відпочинок може завершитися значно раніше запланованого часу».

«Як мати, можу запевнити: коли відправляєш свою дитину до подібного закладу, хочеться точно знати, що з нею все буде гаразд, – наголосила Усаченко. – Але численні порушення, що виявлені останньою перевіркою, дають підстави для серйозних сумнівів щодо цього. Тому потрібно вжити усіх необхідних заходів, щоб діти відпочивали у таборах, що не порушують чинного законодавства, тим більше, санітарного».

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"