Усаченко: «Не можна зупинятися на досягнутому»

Усаченко: «Не можна зупинятися на досягнутому»

Голова Київської обласної організації Єдиного Центру Лариса Усаченко прокоментувала виконання Київською областю бюджету на 125%.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Хліб подорожчає через півтора місяці?
2011-08-01 16:20:00

Хліб подорожчає через півтора місяці?

Голова Київської обласної організації Єдиного Центру Лариса Усаченко прокоментувала прогнози експертів щодо зростання цін на хліб.

«Фахівці попереджають, що хліб може подорожчати вже через місяць-півтора, – зауважила Усаченко. – Однак на сьогоднішній день витрати хлібопекарень компенсуються відпускними цінами, тому підстав для зростання цін поки немає».

«В той же час, у травні-червні температура поверхні ґрунту становила 56 градусів, – підкреслила політик. – Після цього упродовж 10 днів земля отримала двомісячну норму опадів, що може негативно вплинути на врожай ранніх зернових. Але і в цьому випадку дуже хороші прогнози залишаються стосовно пізніх зернових».

«Так чи інакше, а допустити зростання цін на традиційний для українців харчовий продукт, що випікають вже понад 5000 років, не можна у жодному разі, – переконана Усаченко. – Питання ціноутворення необхідно тримати на перманентному контролі, адже в сьогоднішніх реаліях подорожчання може вплинути на сімейні бюджети багатьох українських родин».

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"