Усаченко: «Не можна зупинятися на досягнутому»

Усаченко: «Не можна зупинятися на досягнутому»

Голова Київської обласної організації Єдиного Центру Лариса Усаченко прокоментувала виконання Київською областю бюджету на 125%.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Усаченко висловила співчуття сім’ям загиблих шахтарів
2011-08-01 14:10:00

Усаченко висловила співчуття сім’ям загиблих шахтарів

Голова Київської обласної організації Єдиного Центру Лариса Усаченко переконана: головним питанням, яке необхідно вирішити у гірничодобувній промисловості, має стати безпека праці шахтарів.

«Неможливо описати словами, який біль відчувають сім’ї загиблих працівників шахт «Суходольська-Східна» та ім. Бажанова, – наголосила Усаченко. – Хочу висловити цим людям глибокі співчуття та пошану. Звісно, ніщо не в змозі повернути до життя гірників. Але попередити подібні трагедії в майбутньому – вкрай необхідно».

«Найстрашніша втрата, яку тільки можна уявити – це втрата людського життя, – підкреслила єдиноцентрист. – Жертвами вкотре стали невинні люди, які нарівні з усіма мають право на безпечні умови праці. Але в Україні це питання вже не один рік залишається відкритим».

«Трагедія, що сталася на Донбасі – це трагедія кожного українця, – вважає Усаченко. – І максимум зусиль у гірничодобувній промисловості потрібно прикласти саме у напрямку створення нормальних, безпечних умов праці для шахтарів».

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"