Усаченко: «Не можна зупинятися на досягнутому»

Усаченко: «Не можна зупинятися на досягнутому»

Голова Київської обласної організації Єдиного Центру Лариса Усаченко прокоментувала виконання Київською областю бюджету на 125%.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Ягольник: «Україна вийшла у фінал Євробачення 2011 !!!»
2011-05-13 12:08:00

Ягольник: «Україна вийшла у фінал Євробачення 2011 !!!»

«В результаті проведення другого півфіналу пісенного конкурсу "Євробачення-2011" Україна вийшла у фінал», - наголосив відомий український поет, композитор і продюсер, єдиноцентрист Олександр Ягольник.

 «Нагадаю, що Україну на пісенному конкурсі Євробачення представляє співачка Міка Нютон з піснею "Angel,- зазначив Олександр Ягольник. - За підсумками другого півфіналу який відбувся 12 травня  у Дюссельдорфі серед 19 країн учасниць, Україна виборола місце у фіналі. Фінал відбудеться 14 травня, переможець конкурсу буде визначений шляхом глядацького голосування  і голосування професійного журі.»

 «Нагадаю, що за правилами конкурсу Єробачення, країна-переможиця отримує право проведення наступних змагань. Після перемоги Руслани Лижичко у 2004 р., Україна вже проводила конкурс Євробачення. Також нагадаю, що у наступному році в Україні буде проводитись чемпіонат Европи по футболу Евро-2012 - повідомив Ягольник. - Ви тількі уявіть яку популярність завоює наша країна серед туристів, шанувальників футболу та пісенного конкурсу у разі проведення цих змагань на території України в один рік.»
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"