Усаченко: «Не можна зупинятися на досягнутому»

Усаченко: «Не можна зупинятися на досягнутому»

Голова Київської обласної організації Єдиного Центру Лариса Усаченко прокоментувала виконання Київською областю бюджету на 125%.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Кубрак: “Праця медсестри – це подвиг заради життя інших людей»
2011-05-12 14:16:00

Кубрак: “Праця медсестри – це подвиг заради життя інших людей»

«12 травня відзначається Всесвітній день медичних сестер.» - зазначила керівник секретаріату Київської обласної організації Єдиний Центр Кубрак Ж.Б.

  Це свято було започатковано рішенням Міжнародного червоного хреста в день народження англійської медсестри Флоренс Найтінгейл (12.05.1820 - 13.8.1910). Вона відзначилася тим, що під час Кримської війни в Туреччині організувала службу милосердя. В 1856 році Флоренс Найтингейл на свої гроші поставила на високій горі в Kриму над Балаклавою великий хрест із білого мармуру на згадку про солдатів, лікарів і медсестер, які загинули у Kримській війні.

  Жодна професія так не пов’язана з людськими хворобами і фізичним болем, як професія медичної сестри. Медсестра - не просто професія, це стан душі, здатність щохвилини співчувати людському болю та стражданню і сповна надавати необхідну медичну та психологічну допомогу хворому. Словами вдячності про них відгукуються люди. Така вдячність і повага здобуті відданою та нелегкою працею. Сучасні медичні сестри не зупиняються на досягнутому, а завжди прагнуть більшого.

  «Шановні, медсестри, санітарки та ветерани медичної служби! - наголосила Кубрак Жанна. - Від усього серця вітаю Вас з професійним святом і бажаю Вам міцного здоров’я, успіхів, наснаги, достатку та доброго настрою».

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"