Усаченко: «Не можна зупинятися на досягнутому»

Усаченко: «Не можна зупинятися на досягнутому»

Голова Київської обласної організації Єдиного Центру Лариса Усаченко прокоментувала виконання Київською областю бюджету на 125%.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Будьте обережні, купуючи гриби
2010-09-14 19:20:00

Будьте обережні, купуючи гриби

Сьогодні стихійні ринки буквально заполонили гриби. Проте, як це повсякчас буває, якісний товар знайти дуже не просто. Більше того, шанси натрапити на отруйні гриби сьогодні сильно зросли. Єдиноцентристи закликають бути обачними під час купівлі потенційно небезпечних продуктів.


«Грибний сезон у розпалі, – розповідає голова Київської обласної організації Єдиного Центру Лариса Усаченко, – отже на ринках вдосталь товарів для продажу. Проте на покупців очікує серйозна небезпека, адже їх обізнаність не завжди дозволяє відрізнити їстівний гриб від отруйного».

«Найчастіше сьогодні можна потрапити на «підробку», купуючи, як не дивно, білі гриби, – наголосила єдиноцентрист. – Річ у тім, що вони найдорожчі, а покупці не досить уважно їх оглядають через упевненість, що гриб їстівний та дуже відомий серед населення».

«Тому при здійсненні покупки потрібно ретельно оглядати товар, незважаючи на схожість, на перший погляд, на відомий гриб, – вважає Усаченко. – А взагалі, безпечніше купувати продукти у маркетах, адже там товар перед продажем проходить перевірку і відповідальність за його якість несе виробник. Та й тут краще перестрахуватися і ретельно оглядати кожен гриб».

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"