Усаченко: «Не можна зупинятися на досягнутому»

Усаченко: «Не можна зупинятися на досягнутому»

Голова Київської обласної організації Єдиного Центру Лариса Усаченко прокоментувала виконання Київською областю бюджету на 125%.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Усаченко: «Через спеку озера становлять небезпеку для здоров’я людей»
2010-08-04 14:49:00

Усаченко: «Через спеку озера становлять небезпеку для здоров’я людей»

Голова Київської обласної організації Єдиного Центру Лариса Усаченко переконана, що санітарно-епідеміологічна служба повинна якнайшвидше ввести заборону на купання у озерах. Причина – аномальна спека, що призводить до появи небезпечних інфекцій.

«На території Київської області є чимало озер, які люди використовують, щоб урятуватися від неймовірної спеки, яку ми відчуваємо останнім часом, – зазначила Усаченко. – Проте через постійно високі температури почала проявлятися ще одна проблема, яка в останні роки не нагадувала про себе, а саме – розповсюдження у воді небезпечних для здоров’я населення інфекцій».

«Річ у тім, що під впливом аномальної спеки вода почала цвісти, звичайно – це нормальний процес, та надзвичайно висока температура сильно його прискорила та посилила, – наголосила політик. – Кожного дня десятки людей звертаються до лікарів зі скаргами на шкірні захворювання, зафіксовані навіть випадки захворювань на лептоспіроз, що вражає печінку й нирки».

«Зважаючи на ці факти, СЕС повинна якнайшвидше відреагувати на скарги та заборонити купатися у небезпечних водоймах, – вважає Усаченко. – Поки будуть здійснювати аналіз води на наявність інфекцій, населення через необізнаність може елементарно цю інфекцію «підчепити», тому вживати заходів потрібно негайно».

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"