Усаченко: «Не можна зупинятися на досягнутому»

Усаченко: «Не можна зупинятися на досягнутому»

Голова Київської обласної організації Єдиного Центру Лариса Усаченко прокоментувала виконання Київською областю бюджету на 125%.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Усаченко: «Уряд повинен продумати механізми захисту від наслідків подорожчання хлібу»
2010-07-28 17:56:00

Усаченко: «Уряд повинен продумати механізми захисту від наслідків подорожчання хлібу»

Голова Київської обласної організації Єдиного Центру Лариса Усаченко вважає, що через труднощі із новим врожаєм зерна можна очікувати зростання цін на хліб. На її думку, ця проблема має бути на контролі уряду, щоб останній все-таки не допустив погіршення ситуації.

«Україна – держава аграрна, ми власноруч вирощуємо зерно, робимо з нього хліб, та врешті часто зіштовхуємося із проблемою недостатньої кількості зерна і, як наслідок, зростання цін на хліб, – зауважила Усаченко. – Враховуючи, що виробники хліба не зможуть утримати цінову політику, прогноз підвищення його вартості виглядає більш ніж імовірним».

«Звісно, від законів ринкової економіки дітися нікуди – більше витратив на підготовку продукту, значить, маєш дорожче продати, – зазначила єдиноцентрист. – Але в такому випадку під ударом опиняються соціально незахищені представники населення, для яких подорожчання основного продукту суттєво вплине на сімейний бюджет».

«Тому уряд повинен продумати механізми захисту таких людей від цінових коливань, – переконана Усаченко, – можливим варіантом у такій ситуації можуть стати також державні зернові інтервенції із Аграрного фонду, що дозволить утримати вартість хліба на сьогоднішньому рівні».

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"