Усаченко: «Не можна зупинятися на досягнутому»

Усаченко: «Не можна зупинятися на досягнутому»

Голова Київської обласної організації Єдиного Центру Лариса Усаченко прокоментувала виконання Київською областю бюджету на 125%.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Усаченко: «Рішення про випічку хліба з неякісної пшениці має бути обґрунтованим»
2010-07-22 10:01:00

Усаченко: «Рішення про випічку хліба з неякісної пшениці має бути обґрунтованим»

Голова Київської обласної організації Єдиного Центру Лариса Усаченко прокоментувала ситуацію з українською пшеницею, лише третина урожаю якої в цьому році буде вважатися продовольчою та, відповідно, придатною для випічки хліба.

«Як ми бачимо, погодні умови цього року створюють усе більше і більше неприємностей: це стосується не лише збитків у містах, а й у аграрному секторі, – зазначила єдиноцентрист. – Велика кількість опадів на початку літа призвела до того, що лише третина української пшениці нового вражаю зможе вважатися продовольчою або такою, що придатна для випічки хліба».

«Враховуючи розмір можливих збитків через малу кількість продовольчої пшениці, уряд запропонував знизити державний стандарт, який регламентує вимоги до якісних показників пшениці, – наголосила Усаченко. – Це означає, що у випадку затвердження змін, пшениця, яку у минулих роках використовували для відгодівлі худоби та непродовольчих потреб, стане сировиною для випічки хліба».

«Такий крок має дві сторони монети, – вважає політик. – З одного боку, аграрії не зазнають значних збитків через дефіцит продовольчої пшениці, проте з іншого – якість хліба може серйозно знизитися. Крім того, цілком імовірно, що несумлінні пекарі заради збереження зовнішнього вигляду та смакових якостей продукту використовуватимуть хімічні добавки під час випічки».

«На тлі зазначених ризиків уряд має зробити усе, щоб внесення змін до державного стандарту не призвело до погіршення здоров’я населення та значного погіршення якості одного з основних в Україні продуктів, – переконана Усаченко. – Усі визначені дії перед українцями потрібно обґрунтувати та поінформувати про будь-які зміни у складі хліба».

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"