Усаченко: «Не можна зупинятися на досягнутому»

Усаченко: «Не можна зупинятися на досягнутому»

Голова Київської обласної організації Єдиного Центру Лариса Усаченко прокоментувала виконання Київською областю бюджету на 125%.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Душі загиблих записані у Книгу пам\'яті Київської області
2008-11-25 11:13:00

Душі загиблих записані у Книгу пам\'яті Київської області

Члени Київської обласної організації Єдиного Центру взяли участь у заходах пам’яті жертв Голодомору по всій Київській області.

20 листопада в Згурівській райдержадміністрації (Київська область) відбулась презентація районної книги пам’яті «Забуттю не підлягає. Голодомор 1932-1933 років на Згурівщині». Того ж дня в с.Великий Крупіль Згурівського району відкрито пам’ятний знак жертвам Голодомору 1932-1933 років в Україні.
 20 листопада в Бородянській райдержадміністрації (Київська область) відбулась презентація книги автора Б.Іченця “Книга пам’яті жертв червоного терору на Бородянщині в 30-х роках”.
 20 листопада у м.Бровари (Київська область) відкрито пам’ятник жертвам Голодомору та політичних репресій. Пам’ятник встановлено за кошти Френка Ставітського (Миколи Залозного – сина репресованого і розстріляного в Биківнянському лісі та посмертно реабілітованого Самійла Залозного) та за сприяння Броварської міської ради.
 20 листопада в с.Киданівка та с.Закутинці Богуславського району (Київська область) відкрито пам’ятні знаки жертвам Голодомору 1932-1933 років в Україні.
 20 листопада у міських та шкільних бібліотеках м.Березань (Київська область) відбулася презентація книги уродженки міста В.Лисевець „Спомини: Великий голод. Велика війна”.
 20 листопада у приміщенні Білоцерківської райдержадміністрації (Київська область) відбулася презентація районної книги пам’яті жертв Голодомору  1932-1933 років в Україні.
 20 листопада в с.Строкова Переяслав-Хмельницького району (Київська область) відкрито пам’ятний знак жертвам Голодомору 1932-1933 років в Україні. У заході взяли участь директор Державного архіву в Київській області В.Даниленко, голова районної ради В.Шеремета,  заступник голови райдержадміністрації В.Губар, депутати районної ради, керівники установ та організацій району.
 21 листопада в м.Обухові (Київська область) в рамках Дня пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій відкрито Меморіал пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні. В заході взяли участь заступник голови Київської облдержадміністрації Р.Єрема, голова Обухівської райдержадміністрації В.Остринський, голова районної ради А.Шафаренко, Обухівський міський голова В.Мельник, представники підприємств, громадських та молодіжних організацій (близько 300 осіб).
 21 листопада в центральній районній бібліотеці м. Тетієва (Київська область) для школярів міських загальноосвітніх шкіл та читачів бібліотеки з нагоди 75-х роковин Голодомору 1932-1933 років в Україні проведено День скорботи „І запалимо свічки пам’яті”.
 21 листопада у с.Турівка, с.Мала Березанка та с.Олександринівка Згурівського району (Київська область) відбулося відкриття пам’ятних знаків жертвам Голодомору 1932-1933 років і політичних репресій в Україні.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"